Häkkerid ründavad AR-i ja lubavad homsest alates ühistegevust
DODATKI

Häkkerid ründavad AR-i ja lubavad homsest alates ühistegevust

Parlamendi veebileht sattus eile tule alla LulzSec Portugalilt, väidetavalt “delegatsioonilt” rahvusvahelise häkkerĂĽhmade riigiterritooriumil, kes hĂĽppas rambivalgusesse rĂĽnnakutega PSN-võrgule. Siin on sihtmärk erinev, avalikud institutsioonid on grupi silmis ĂĽha enam silma peal, pakkudes nĂĽĂĽd teistele huvi häkkerid ĂĽhineda nendega rĂĽnnakute ja andmete levitamise ĂĽhistegevuses. Operatsiooni algus on kavandatud homme, 1. detsembril.

LulzSec Portugal teatas, et nad liituvad teise rahvusvahelise liikumise inspireeritud rühmaga Anonymous Portugal, et alustada nn #AntiSecPT operatsiooni ja kutsuda kogu riigis levinud iseõppinud häkkerid ja anonüümsed häkkerid osalema. liikumise nimi #AntiSecPT.

Uus liikumine avaldas veebimanifesti, milles ta väidab end olevat sõltumatu ja pakub välja “veebipõhise kodanikuallumatuse” DDOS-rĂĽnnakute kaudu (teenuse keelamise rĂĽnnakud, mille käigus veebisaidile kehtib ĂĽheaegne juurdepääs nii kõrgele, et see ei ole enam võimeline vastama); rĂĽvetused (veebisaidi muutmine) ja lekked (konfidentsiaalse teabe avalikustamine), mis “paljastab võrgus esinevat korruptsiooni”.

Apellatsioon edastatakse video kujul, millele TeK-l on juurdepääs ja mida me allpool reprodutseerime.

Juba täna hommikul tegi LulzSec oma Twitteri profiilil väljakutsuvalt uue väljaande: „Kuidas justiitspolitsei, kuidas PT kĂĽlastamine kulges? Kas saite midagi meie vastu? Heheh. “

Sõnum on seotud rühma viimase rünnakuga, mida politsei uurib. Pärast rünnakuid finants- ja PSP-veebisaitidele oli eilne lõpus parlamendi kord langeda rünnakute ohvriks.

LulzSec väitis oma mikroblogi rĂĽnnaku edukust ja ajakirjandus teatas, et see sait oli “paar tundi” ligipääsmatu, kuid see oli taas kättesaadav kella 23 paiku, ehkki katkestusega.

Märkuste kirjutamine:Kirjaviga lühendis PSN Network on fikseeritud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi