Häkkerid sundisid NVidiat arendajate tugisaite sulgema

Häkkerid sundisid NVidiat arendajate tugisaite sulgema

Häkkerirünnak sundis NVidiat oma arendaja tugisaidi ajutiselt sulgema. Rahvusvahelise ajakirjanduse teatel toimus rünnak eile, kuid teenused pole endiselt saadaval.

Selle asemel oli hoiatus, selgitades, et see sait oli “volitamata kolmanda osapoole rĂĽnnaku” sihtmärgiks, mille tõttu ettevõte peatas NVidia arendajatsooni tegevuse ajutiselt.

See märkus sisaldab ka hoiatusi, milles soovitatakse püsiklientidel oma paroole muuta, eriti kui need on sarnased muudes teenustes kasutatavatele, tunnistades, et see võib kuuluda kolmandale osapoolele.

Märkme avaldamise kuupäev oli eile, kuid see on endiselt võrgus. Jätkuv juurdepääs programmeerijate tugisisu juurde pole selle uudise avaldamise ajal saadaval.

NVidia hoiatab ka, et ta ei nõua kunagi tundliku teabe edastamist e-posti teel, hoiatades kasutajaid kahtlustama isikliku, rahalise või konfidentsiaalse teabe taotlusi, mis jõuavad neile ettevõtte kaudu ettevõtte kaudu selle marsruudi kaudu.

Ettevõte ei esitanud juhtunu kohta praegu üksikasju, kuid lubas jätkata saidil täiendavate üksikasjade esitamist.

Samal nädalal tuli uudis, et Yahoo oli rünnaku sihtmärk, kasutades ära ühe oma teenuse turvarikkumist, võimaldades küberkurjategijatel pääseda ligi enam kui 450 000 kasutaja paroolile.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes