Häkkerid väitsid, et nad omavad 11. septembri rünnakute osas kindlustusseltsi dokumente

Häkkerite grupp TheDarkOverlord, kes on tuntud Netflixi ja teiste seni veel eetris olnud ettevõtete mitmete telesarjade varastamise eest, naaseb koos 11. septembri rĂĽnnakute “vandenõuga” seotud dokumentidega. Fikseeritud reĹľiim: kui nad ei saa Bitcoinis lunaraha, vabastatakse umbes 18 000 Hiscoxi sĂĽndikaatidest, Londoni Lloydsist ja Silversteini Propertiesist varastatud dokumenti, milles öeldakse, et nad pakuvad “vastuseid” kĂĽsimustele, mis on seotud Ameerika Ăśhendriikide traagilise päevaga. Liit.

Emaplaadi väljaande kohaselt olid ettevõttelt varastatud dokumendid kindlustusfirmade andmed, mis olid seotud 11. septembri sündmustega, ning tõestamaks, et need on nende valduses, avaldas grupp mitu mitteolulist toimikut, mis viitavad föderaalsele lennundusametile (FAA). , Transpordi Turvalisuse Amet (TSA), samuti advokaadibürood.

Häkker DarkOverlord saatis emaplaadile lingi 10 GB failidega, ehkki see oli krüptitud, ähvardades failidele juurdepääsemiseks pakkuda erineval tasemel dekrüpteerimisvõtit, kui te ei saanud lunarahaks taotletud Bitcoini vahendeid. Edasine avaldamine näitas, et ka teisi dokumendis nimetatud isikuid võib šantažeerida.

Emaplaadi tõstatatud küsimusele vastates mainis Hiscoxi esindaja, et 9. septembri suunamine oli lihtsalt väljapressimiskatse, kuna ainult üks juhtum oli seotud terrorirünnaku tragöödiaga ning üksikute kindlustusandjate kohta käiv teave ei avaldanud mingit mõju. Ja seda juhul, kui häkkerirühmal on tegelikult dokumendid, mida ta väidab, teatas ettevõte.

Puhta südametunnistusega või mitte, teeb ettevõte häkkerite püüdmiseks koostööd võimudega (Ameerika ja Suurbritannia).