Hallake oma Flatpaksi rakendust Flatsealiga

SEE flatpak on üks viis rakenduste levitamiseks maailmas Linux, mõned inimesed nagu mõned mitte, kuid see ei ole selle artikli keskmes. Selles näitame tööriistu nende Flatpaki kaudu installitud rakenduste haldamiseks.

Kui te ei tea, kuidas flatpak töötab, lõime väga üksikasjaliku ja üksikasjaliku artikli, mida saate kontrollida siin. Kui vajate täiendavaid samme, mida meie juhendaja ei käsitle, võite viidata Flatpaki installijuhendile siin.

SEE Flatseal aitab väga lihtsal viisil hallata kõigi sĂĽsteemi installitud Flatpaki rakenduste õigusi. Sellepärast on nii huvitav lugeda meie koostatud artiklit selle kohta, kuidas põhitõed toimivad, et mõista, mis iga luba mõjutab. Utiliiti saab kasutada ka neile, kes on rohkem “kõvasti” kasutajad ja vajavad oma rakendustes rohkem haldust.

Nii palju nii sĂĽgavat Flathubi leht, “templiga” fraasid on: “Flatseal on graafiline utiliit teie Flatpaki rakenduse põhilubade ĂĽlevaatamiseks ja muutmiseks.” või “Flatseal on graafiline utiliit teie Flatpaki rakenduste põhilubade ĂĽlevaatamiseks ja muutmiseks.”

Selle installimine on väga lihtne. Pärast Flatpaki toe installimist oma süsteemi (kui see pole vaikimisi lubatud), avage lihtsalt terminal ja kopeerige / kleepige või tippige allolev käsk:

flatpak install flathub com.github.tchx84.Flatseal

Seejärel oodake lihtsalt terminali installiprotsessi ja vaadake oma distributsiooni rakenduste menüüd. Kui soovite projekti koodi näha, minge lihtsalt aadressile GitHub.

See artikkel ei lõpe sellega, jätkake ideede vahetamist sealsamas foorum, Diolinux Plus. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.