Hämmastav mäng Endless Studioselt

SEE Lõputult on ettevõte, mis keskendub piiratud juurdepääsuga inimestele juurdepääsu tehnoloogiale võimaldamisele ja uute kasutajate kaasamisele tehnoloogiakeskkonda. Tal on mitu projekti alates Linuxi sisseehitatud riistvara, oma tarkvara, operatsioonisüsteem Lõputu OS. Ettevõte arendab mänge ka Interneti kaudu Lõputu stuudio.

Kui on mõni projekt, mille puhul võtan mĂĽtsi maha, on see lõputu operatsioonisĂĽsteem ja kogu selle ökosĂĽsteem. Erinevalt paljudest “rohkem samadest” inimestest on lõputud ettepanekud täiesti erinevad ja koondatud. Kas teie tarkvara või isegi mängudega. Tegelikult ĂĽllatas mind mängu kvaliteet ja loovus. Selle projekti telgitaguste väljaselgitamiseks oleme seda teinud Diocast intervjueerib töötajaid ilma lõputaSoovitan soojalt.

Mängud, mis meelelahutavad ja teravustavad teadmisi

Sest see on projekt, mis keskendub uutele kasutajatele, kes on üldises kontekstis rohkem seotud sellise tehnoloogiaga nagu nutitelefonid ega puutu kunagi arvutiga kokku. Näib, et Endless on edukas laste, õpilaste ja eakate seas.

Võib-olla mõtlete: “Siin on lihtne ja rumal õppemäng väikestele lastele.” Siin sa “kukud hobuse seljast” (täna olen ma väga “mitteametlik” ???). Mu silmi täidab mängude nägemine, mis võimaldavad teil samal ajal õppida ja lõbutseda. Ă„rge keskenduge ainult lastele, isegi kui minimaalne soovitatav vanus on ĂĽle 8 aasta. Välimus, mäng, väljakutsed, lõbusus ja pakutavad teadmised on mind köitvad. Tore oleks näha midagi hästi tehtud. Pedagoogilistel eesmärkidel? Jah! Vahepeal on võimalik lõbutseda olenemata vanusest.

Lõputud stuudiopealkirjad

Vaadake allpool iga mängu lühikokkuvõtet ja tehke omad järeldused. Huvitavad detailid, kõik tasuta.

Veeteed

Teie kĂĽla on kogu vesi kadunud ja teie ĂĽlesanne on see päev päästa! Minge veetorude ĂĽhendamiseks seiklema ja viige need tagasi oma kĂĽlla. Lahendage mõistatusi ja täitke 15 taset lõbusatel ja väljakutsuvatel saartel. Teil on võimalik leida ja õppida mõningaid asju …

Draakoni õpipoiss

Kurjuse jõud olid levinud üle kogu Ovuni maa ja ähvardasid rahumeelse linna hävitada. Ole kangelane, keda Ovun vajab! Ava peidetud draakonitempli saladused ja ärata Dalfur. Ainult selle draakoniga võidate kurja Varjude Sõjapealiku ja tema käsilased Deemonide Varju.

Kõrvitsa konn

Kas teil on vaja seda ohtlikku teed ületada? Purustamise vältimiseks vältige nooli, saagi ja tulekera! Selle ohtliku tee ületamiseks valige kaheksa erineva looma seast. Peamine on ellujäämine, et koguda palju esemeid ja pärast tee omandamist häkkida oma looma AI ja minna kaugemale kui kunagi varem!

Tank sõdur

Võtke oma tanki ĂĽle kontrolli, et võidelda mitmetasandiliste areenide kaudu, võita vaenlasi ja täita eesmärke. Uuendage oma tanki, et olla kiirem, karmim ja tugevam kui teie vastased! RĂĽndage oma AI-tanki, et vaenlase tanke ĂĽle kavaldada ja saada absoluutseks meistriks! Ehitage oma tankipark reaalse koodiga … Kas suudate mängu tehisintellekti ĂĽle kavaldada?

Läbipääs

Maandute missioonil mĂĽstilisel planeedil; Peidetud punkri leidmiseks leidke salakaart. Kas leiate selle? Häkkige maailm, et ĂĽletada ohtlik maa ja selles olevad takistused. Mängige, kas saate “Passist” mööda.

Kesköölane kaisukaru

Oled unes … või võib-olla õudusunenäos! Kõik mänguasjad elavad ja ajavad sind taga. Võitle nendega ja jookse ellu jääda nii kaua kui võimalik. Kas soovite viimast väljakutset? Proovige matemaatikareĹľiimi ja kasutage oma arvutusoskusi relvana kurjade mänguasjade vastu!

haridusmängud-haridus-loogika-matemaatika-lõputu-stuudio-linux-flatpak-ubuntu-piparmünt-õpetamine-kool-beebimängud-harivad-mängud-loogika-matemaatika-lõputud stuudio-linux- flatpak-ubuntu- piparmünt-õpetus-beebikool-kesköine-kaisukaru

Rakettide matemaatika

Proovige oma õhumööblit, et saada taevas parimaks piloodiks. Laske vaenlase lennukid õhku ja vältige kiiret tulekahju lennu ajal. Mängige matemaatikarežiimi, et oma vaenlasi üle kavaldada, kasutades kiiret mõtlemist ja arvutamisoskust.

Hariduslikud mängud-haridus-loogika-matemaatika-lõputu stuudio-linux-flatpak-ubuntu-piparmünt-õpetamine-kool-beebi-rakett-matemaatika

Lõputud võimalused mängude allalaadimiseks ja installimiseks

Kõiki ülaltoodud mänge pakutakse tasuta ja need on Endless OS poes. Teiste Linuxi levitajate jaoks on lahendus olemas. Mäng on saadaval Flathubis, kui teil pole Flatpak teie süsteemis konfigureeritud, vaata seda postitust õpetab iga protseduuri. Paigaldamine võib toimuda graafilise liidese kaudu, Vaadake, kuidas lubada Flatpak Ubuntu poes (Mintis otsige mänge otse oma poest) või terminali abil.

Juurdepääs sellele lingile ja installige soovitud mäng.

haridusmängud-haridus-loogika-matemaatika-lõputu-stuudio-linux-flatpak-ubuntu-piparmünt-õpetamine-kool-beebimängud-harivad-mängud-loogika-matemaatika-lõputud stuudio-linux- flatpak-ubuntu- piparmünt-õpetav-imiku-kool-lapik

Näiteks installin mängu “Veeteed“Loogika on siiski kõigi jaoks sama.

Hariduslikud mängud-haridus-loogika-matemaatika-lõputud stuudiod-linux-flatpak-ubuntu-haridus-beebid-kool-kanalisatsioon

Allpool on mängu installimiseks vajalikud käsud.

Hariduslikud mängud-haridus-loogika-matemaatika-lõputu stuudio-linux-flatpak-install-ubuntu-mint-hariduslik-beebikool

Jätkake nagu ülaltoodud pildil näidatud, ilmselt peab Flatpak olema teie süsteemis konfigureeritud (nagu varem mainitud).

(Käsk, mis installib mänge Flatpakile).

flatpak install flathub com.endlessnetwork.aqueducts

(Kui soovite terminali kaudu joosta, kuid mäng ilmub teie süsteemi programmi kõrval).

flatpak run com.endlessnetwork.aqueducts

Muude Flatpaki käskude jaoks on see olemas Väga huvitav postitus mõne näite abil.

Korrake kirjeldatud samm-sammult ja võite veebisaidilt installida mis tahes Flatpaki Flathub. Valige mäng, lõputute mängude nimekirjas.

Õnnitleme lõputut meeskonda kvaliteetse sisu tootmise eest. Mulle meeldivad need harivad mängud.

Vaadake selle installimise ĂĽlevaate ja juhendajaga natuke teavet Endless OS-i kohta.

Kas teate veel mõnda mängu “nende jalajälgedega”? Liitu meiega Diolinux Plus foorumja jagada teadmisi.

Järgmise postituseni, nagu tavaliselt, SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: Kolmas terminal, Lõputu stuudio.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.