Hangouts 4.0 on Androidi jaoks lõpuks kohal [APK]

Hangouts 4.0 on lõpuks jõudnud Google Play poodi! Ligikaudu 2-kuulise viivitusega iOS-i osas avaldas Google täna sõnumside rakenduse värskenduse. Heitke pilk Hangoutsi uue versiooni pealkirjadele ja kui materjalidisain muudab täielikult Google’i sõnumsiderakenduse kasutajaliidest.

Google’i postituse järgi on uus Hangouts lihtsam, kiirem ja ilusam. Ujuva nupu abil on uute vestluste või gruppide loomine väga lihtne, lisaks on lihtsam emotikone, gife, asukohti ja isegi mitut fotot korraga jagada. Ka välimus on muutunud, nĂĽĂĽd järgib Hangouts materjalidisaini ridu ja lubab sujuvamat ĂĽleminekut.

hangouts40 2 BR

Materjalikujundus Hangoutsis. / © ANDROIDPIT

Rakendus sai lihtsalt ilusama ja lihtsama, näib, et see sobib ĂĽlejäänud Google’i rakendustega. Suurema kiiruse lubadus pole aga täidetud: Hangouts on vähemalt sama aeglane kui kunagi varem, võib-olla isegi aeglasem. Vestluse avamine, piltide saatmine, asukoht, trĂĽkkimine näib, et kõik need võtavad kauem aega kui peaks ja WhatsAppil puudub näiteks ladusus.

MMS-i grupisõnumite vastuvõtmiseks ja neile vastamiseks on Google Voice’i integreeritud; Hangoutsi saate kasutada otse oma Android Weari nutikellalt, kasutades käsku OK, Google; Hangoutsi valija on nĂĽĂĽd valmis Väljamineva helistaja ID, mis toimib helistaja ID saatmiseks, nii et teie kontaktid ei saaks “tundmatuid” kõnesid. Teine uudsus on kuni 140 tähemärgiga olekusõnumi tagastamine.

hangouts40 1 BR

Palju pilte ja olekuteateid. / © ANDROIDPIT

Värskendused saabuvad Google Play poe kaudu järk-järgult. Neile, kes ei taha oodata, laadige alla lihtsalt APKMirror. Pange tähele, et sel juhul laadite selle alla mitteametlikele kanalitele ja see on teie enda vastutusel. Hangouts 4.0 võtab umbes 60 MB ruumi ja nõuab Android 4; 0; 4 jäätise võileiba (API 15) joosta.

HangoutsInstallige Google Playsse

Pärast pikka ootamist jõudsid muudatused lõpuks Hangoutsi. Kas neist piisab, et rakendus saaks konkureerida WhatsAppi ja teiste sõnumsiderakendustega või on Google’il veel palju tööd ees?