Hankige oma viie tasuta rakendusega nutitelefon uusi asju tegema

Mobiilsel universumil on iga päev pakkuda uusi rakendusi ja SAPO TEKis tahame teie tööd hõlbustada: oleme valinud mõned neist nädalatest, mida nĂĽĂĽd “kontsentreeritult” esitleme.

Broneerige transpordipiletid kogu Euroopast Omio kaudu

See rakendus võimaldab teil leida parima võimaluse reisimiseks parima hinnaga ja teie eelistustele kõige paremini sobival ajal.

Omio on mobiilseadmete rakendus, mis aitab kasutajatel leida ja broneerida kõik vajalikud piletid rongi, bussi või lennukiga reisimiseks 15 Euroopa riigis.

Tööriista kasutamine on lihtne: otsige lihtsalt väljumis- ja saabumislinnad ning teil on juurdepääs rakenduse pakutava kolme transpordivõimaluse võimalike kombinatsioonide täielikule loendile. Seega on võimalik leida parim variant reisimiseks võimalikult madala hinnaga, võimalikult lühikese aja jooksul või teie eelistustele kõige paremini sobival ajal.

Rongid, bussid ja lennukid on jagatud erinevatesse tabelitesse, hõlbustades piletivalikut ja nende kombinatsioone. Broneeringuid saab teha Omio enda sees.

See rakendus pakub rohkem kui 46 000 marsruuti, mis hõlmavad Euroopat, peaaegu kõigi reisifirmadega asjaomastes riikides. Lihtsa liidese abil saate kõike tellida kodust lahkumata.

Omio saate tasuta alla laadida iOS-i ja Androidi versioonidest.

Dropboxil on värskendatud rakendused ja suurem tootlikkuse integreerimine

Uus rakendus laiendab veebimajutusteenuste jagamise võimalusi, keskendudes koostööle.

Täna esitletud uus versioon ja lingid muudele tööriistadele, nagu Slack, G Suite ja Microsoft Office, hõlbustavad ka failide, projektide ja tegevuste salvestamist, kuid on praegu saadaval ainult Windowsist ja Macist eeldatava juurdepääsuprogrammi kaudu.

Maailmas, kus spetsialistid tasakaalustavad faile erinevate ühiskasutus-, suhtlus- ja majutusrakenduste vahel, on teretulnud laialdased võimalused erinevate teenuste ühendamiseks, andmete dubleerimise vältimiseks ning tõhusa veebi- ja veebikoostöö edendamiseks.

Ja see on ka Dropboxi nutikas samm, kuna paljudel koostööteenustel on juba oma salvestusruum, näiteks Team ja G Suite, kes konkureerivad selles valdkonnas tasuta mudeli 2GB pakkumisega.

Uus Dropboxi rakendus muutub Windowsi, MacOSi, Androidi ja iOS-i jaoks järk-järgult lähinädalate jooksul kättesaadavaks ja on tasuta.

TextGrabber on tõlkeskanner, mis töötab võrguühenduseta

Rakendus TextGrabber võimaldab teil skannida mis tahes trĂĽkivormingus teksti, alates ajakirjadest kuni menĂĽĂĽde, raamatute või dokumentideni, mis “sisaldavad” rohkem kui 60 keelt.

Suunake nutitelefoni kaamera teksti või teksti osa poole ja tarkvara TextGrabber analüüsib pilti reaalajas ja tõlgib selle soovitud keelde. See rakendus suudab samal pildil ära tunda kuni kolm erinevat keelt.

Tulemusi saab muuta, jagada Facebookis, Twitteris, DropBoxis, Evernote’is või saata e-posti või SMS-i teel. Valige lihtsalt soovitud valik. Lingid, telefoninumbrid ja e-posti aadressid muutuvad pärast skannimist “klõpsatavaks”. Näiteks võite klõpsata lingil, helistada või saata e-kirja.

See suudab tõlkida ka võrguühenduseta reaalajas, antud juhul sõna-sõnalt ja kümnesse keelde.

Rakendus TextGrabber on saadaval Androidile ja iOS-ile koos tasuta ja tasuliste versioonidega.

Growtopia, MMO, kus mängija saab ehitada mida iganes soovib

Selles Ubisofti välja töötatud mitme mängijaga liivakastimängus on võimalik oma sõpradega luua lõpmatu maailm.

Growtopia on 2G-s olev MMO (massiivne mitme mängijaga võrgumäng), mis võimaldab mängijatel teha kõike, mida nad tahavad, alates maja ehitamisest kuni mõistatuste loomiseni teistele kasutajatele lahendamiseks. See Ubisofti välja töötatud “liivakast” erineb näiteks Minecraftist selle poolest, et saate luua muu hulgas näiteks laule, pilte või tasemeid.

Growtopia võimalused on tohutud ja põhimängus on võimalik leida tuhandeid minimänge. See liivakast võimaldab teil suhelda teiste mängijatega ja isegi külastada nende loodud maailmu.

Growtopia on mitmeplatvormiline, mis tähendab, et konto loomisega pääsete oma mängudele juurde Windowsis, Macis või iOS-is. Seda saab tasuta installida Google Play või App Store’i kaudu.

Automakk: kas see on uus trend mängudes?

See algas DoTA 2 modina, kuid mäng on nĂĽĂĽd saadaval iOS-i ja Android-nutitelefonides. Ja kontseptsiooni on suuremad kirjastused “kopeerinud”.

Drodo Studio toodetud Auto Chess on DoTA 2 mod, mis paneb kuulsate MOBA mängude Valve tegelased malelauale strateegilistesse lahingutesse. Edu viis väike stuudio alla kirjutama Hiina kirjastusega Dragonest lepingu idee nutitelefonidesse viimiseks. Kuigi tegemist on sama mänguga, tuleb projekt DoTA 2-st lahti ühendada, mis tähendab märkide vahetamist uute ja originaalsete vastu, et mitte rikkuda autoriõigusi.

Kindel on see, et nagu ka MOBA Ĺľanri “plahvatus”, mis sĂĽndis ka reaalajas strateegiamängude modifikatsioonides, anti hoiatus ja hiiglased ei raisanud aega oma Auto Chessi versiooni loomisel. . Valve kuulutati välja E3 DoTA Underlordsi omanike poolt, kes kasutasid algse Auto Chess modi tegelasi ja Riot Games, mis on MOBA League of Legends (LoL) kuulsaim tootja Teamfight Tactics’i paljastamise jaoks – uus mängureĹľiim, mis kasutab ka nende endi meistreid.

Üldiselt julgustab automaatmäng mängijaid üles ehitama parima kaardipaki koos oma kangelastega, kes valitakse mängu ajal juhuslikult. Malelauale sarnane võitlusareen nõuab strateegiliselt üksuste paigutamist maapinnale, et moodustada nende unikaalsetele oskustele vastav formatsioon ja alistada seeläbi teised vastased. Selleks, kui voor lõppeb, kahjustavad laual olevad elusolevad üksused vastast, koguvad kogemusi ja raha, et teha Avatarid (peategelane) ja osta rohkem kaarte, et armee pärast mängu tugevamaks saada.

Automaki saate tasuta alla laadida iOS-i ja Androidi versioonidest.