Harry Potter: Game Wizards Unite on väljas … kuid ainult Austraalias ja Uus-Meremaal

Maailm Harry Potter ilmus ligi 22 aastat tagasi JK Rowlingi esimeses raamatus ja lõppes 2011. aastal, pärast kaheksandat filmi. Sellest ajast peale on igasugune nostalgiline viide fännidele (ja lisan siia ka ennast) rõõmu valmistama: ettetellimine ketramine alates “Fantastilistest loomadest” kuni ennekuulmatu mänguni Harry Potter: SigatĂĽĂĽka mõistatus. Kui olete kunagi käinud Harry Potteri kirjandus- ja kinomängus, siis meeldib teile hea uudis: meie seas on ka uusi ja keerukamaid mänge! Või peaaegu …

Seda Harry Potter: Võlurid ĂĽhendavad, liitreaalsusega versioon – mis on tegelikult väga teretulnud, eriti maagilise maailma puhul. Halb uudis on see, et olete pealkirja lugenud: mängu saab alla laadida ainult Austraalia ja Uus-Meremaa App Store. Selle põhjuseks on asjaolu, et see on arendajatele viis tuvastada mängude ja mängude edusammude vead, käivitades need väikestes riikides, et seejärel teha ĂĽlemaailmne käivitamine. Kuid alustame: mängud.

SEE teaser ülal, mis ilmus eelmisel aastal, ei näita mängu kohta midagi, kuid annab aimu reaalsest võlust.

Siit, mida Nianticu arendajad mängu kohta ütlevad, on meie tõlge väljalaskemärkmetes:

Meil on hea meel teatada järgmisest sammust liitreaalsuse mobiilse meelelahutuse arengus. Harry Potter: Wizards Unite abil saavad mängijad, kes unistavad võluritest päriselus saada, lõpuks ometi JK Rowlingu maagilist maailma kogeda.

Mängijad õpivad loitse, uurivad nende tegelikke ümbruskondi ja linnu legendaarsete loomade leidmiseks ja nende vastu võitlemiseks ning teevad teistega koostööd, et võita vaenlasi. Meil on hea meel teha partneriks Warner Bros. Interaktiivne meelelahutus ja WB Games San Francisco arendustiim, et see maagiline ja armastatud sari täiesti uuel moel ellu äratada.

“Maagiline” muglimaailmas

Võlurimaailmas tabab katastroof ja loob Magi: artefakte, olendeid, inimesi ja isegi mälestusi, mis transporditakse “mugli” maailma (maailma, kus me täna elame, ilma nõidadeta). Tema kohustus, kes oli nĂĽĂĽd salastatust hoidva töörĂĽhma töötaja, oli naasta magid sinna, kus nad olid, hoides neid muglimaailmast eemal.

Maagia ilmub tõenäolisemalt teatud kohtades reaalses maailmas, näiteks parkides, pankades, linnahoonetes, ülikoolides, raamatukogudes, mälestusmärkides, loomaaedades, kunstigaleriides jne. Kui pöördute tagasi võlurimaailma võlurimaailma, saate eksklusiivseid hüvesid, mida saate kontrollida mängulogi kaudu.

Ja muidugi, võttes natuke SigatĂĽĂĽka mĂĽsteeriumi tĂĽĂĽtut osa, vajate loitsuks maagilist energiat. Kuid võite kĂĽlastada “võõrastemaju”, mis on saadaval muglite asukohtades kogu maailmas, et koguda toitu ja jooke, mis toidab teie maagilist energiat.

Pokemon GO viisardi versioon?

Sa ei eksi. Siinsed võrdlused kehtivad väga õigesti, eriti seetõttu, et arendajad on samad. Valemid on väga sarnased, kuid Harry Potter: Wizards Unite’il on mõned erinevad punktid.

Üks neist on Harry Potteri maagilises maailmas 360-kraadine sukeldumine “päris” kohtadesse. Näiteks Olivarase võlukepp on üks neist kohtadest, kus saate osaleda kaasahaaravas kogemuses, kui satute ühte portaali võtmekastidest.

Teine oluline punkt on see, et reaalajas toimuvad lahingud ohtlike vaenlaste, sealhulgas surmasööjate vastu on mõned Mage’i väljakutsed. Teil võib endiselt olla maagilisi elukutseid, näiteks Auror, Magizoologist ja Master, kellel kõigil on oma ainulaadsed võimed, mis tulevad erinevatel aegadel kasuks.

Valmistage ette oma võlukepp, millisest majast te pärit olete – aga kui see on Slytherin, on teil juba sõbrad – ja valmistu hädaks, topelt häda. Vabandust, vale loosung. ?

Kuidas mängida?

Mänguikoon Harry Potter: Võlurid ühendavad

Nagu me varem arutasime, vajate täna konto Austraalias või Uus-Meremaal App Store’is. See Apple’i tugiartikkel näitab ĂĽksikasjalikult, kuidas saate riiki muuta, mida see mõjutab, ja olukordi, kus muudatust ei saa teha; meil on ka selles kĂĽsimuses väga täielik artikkel.

Minu ettepanek? Kui soovite tõesti mängida, looge uus konto ja valige loomise ajal üks kahest asjaomasest riigist. See võtab vähem tööd, kui teil on aktiivne tellimus või konto krediit ja see ei muuda teie esmases Apple ID-s midagi.

Kui valite Uus-Meremaa, külastage mängu allalaadimiseks seda linki. Kui valite Austraalia, siis teise. Kui teil on Android, saate siin eelregistreeruda, et teid teavitataks, kui mängud Google Plays saadaval on.

Ăślemaailmse turule toomise, sealhulgas Brasiilia App Store’i jaoks pole veel kindlat kuupäeva. Kuid värskendame seda artiklit, kui see juhtub. ?

Pottermore’i kaudu