tek harry potter

Harry Potter: Rakendus Wizards Unite salvestab kasutaja asukoha. Isegi mängimata

Nianticu toodetud liitreaalsusega mängude PokĂ©mon GO ja Harry Potter: Wizards Unite mängimiseks peavad mängijad oma asukohta jagama, sest see on ainus viis kogeda koletiste ja maagiliste olendite tabamist “pärismaailmas”.

Videomängusaidi Kotaku ulatusliku uurimise kohaselt, mis analüüsib 10 vabatahtliku mängija andmeid ja süsteemis on registreeritud üle 25 000 asukoha, väidetakse, et Niantic säilitab võlurimängude aktiivse mängimise ajal keskmiselt kolm asukohta minutis, mis on kaks korda suurem Pokemon GO omast. Mängijate ühest märkusest selgub, et logisid registreeritakse igal tunnil päevas, mis näitab, et Harry Potteri rakendus kogub asukohti ja jagab neid ettevõttega isegi siis, kui rakendus on taustal avatud, kuid kui see on kasutusel.

harry potter tek

Kaardipunktid on asukohad, mille on kogunud rakendus Harry Potter: Wizards Unite. (C) Minu linn

„Data-title =” tek harry potter – rakendus Harry Potter: Wizards Unite salvestab kasutaja asukohta. Isegi ilma mängimata – SAPO Tech ”> harry potter tek Kaardipunktid on asukohad, mille on kogunud rakendus Harry Potter: Wizards Unite. (C) Minu linn

Niantic kinnitas Kotakule andmekogumist, viidates, et see oli Androidi versiooni viga, mis on sellest ajast saadik parandatud. Ettevõte ütles ka, et kasutajad saavad igal ajal taotleda nende andmete kustutamist.

Kogutud andmeid saavad kolmandad isikud kasutada pahatahtlikel eesmärkidel, võimaldades eristada käitumismustreid, samuti kasutajate intiimseid üksikasju ja kohti, mida nad sageli külastavad. Väljaanne käsitles isegi viis päeva mängijatega kogutud teavet, et proovida nende võimalikku ohtu teiste käes.

Kokku registreeriti selle viie päeva jooksul ühe mängija jaoks 2304 asukohta ja pidevalt sama koha, tema kontori või koduaadressi külastamine ei olnud keeruline. Andmed võimaldavad kaardistada isegi reisimarsruute, söögipeatusi ja nende harjumusi. Analüüs tõestab, et kasutajad söövad Burger Kingis regulaarselt toitu.