Harry Potter: Wizards Unite ilmub Androidile ja iOS-ile

NĂĽĂĽd on teie kord saada Harry Potteri universumi liikmeks! Harry Potter: Wizards Unite on nĂĽĂĽd saadaval iPhone’i ja iOS-i jaoks

Nüüd on saadaval liitreaalsuse (AR) mäng Harry Potter: Võlurid ühendavad, arendatud Niantic Labs, vastutav ettevõte Pokemon Go ja Sissetung. Saadaval Android ja iOS, keskendub mäng mehaanikale sarnasele mehaanikale Pokemon GO, kuid rakendas fännide toomiseks uusi funktsioone Harry Potter uuele ettevõtte tiitlile.

Algus, Niantic koostöös Portkey mäng, PT uus tütarettevõte Warner Brose mängud kes on pühendunud projektide teostamisele universumis Harry Potter, teatati möödunud neljapäeval (20), et see tiitel on saadaval USA-s ja Suurbritannias. Teised riigid käivitatakse järgmistel nädalatel, kuid ilma täiendava teabeta.

Sukeldu Harry Potteri maailma: võlurid ühinevad

Sarnaselt Pokemon GO-le kasutab ka Harry Potteri võlurid Unite virtuaalsete kaartide uurimiseks geograafilist asukohta ja liitreaalsust

Sarnaselt Pokemon GO-le kasutab ka Harry Potteri võlurid Unite virtuaalsete kaartide uurimiseks geograafilist asukohta ja liitreaalsust

As Pokemon GO, mäng on sama kontseptsiooniga. Erinevalt lineaarse narratiivi või isegi nn virtuaalse maailmaga mängudest liivakast, kasutab mäng geograafilist asukohta ja liitreaalsust virtuaalse kaardi uurimiseks, mis sarnaneb tõelise kaardiga. See paneb mängijat maagiliste esemete leidmiseks maailma avastama.

Harry Potter: Võlurid ühendavad Beeta käivitati mais Austraalias ja Uus-Meremaal, mille tulemusel parandati mõned vead, lisaks sellele, et kasutaja andis reaalset keskkonda käituva mehaanika osas mõningast tulu.

Mis puutub loosse, siis pärast teatud taseme saavutamist saavad mängijad küsimusi, mis võivad viia nende tegelase mängus auroriks, maagiliseks zooloogiks või isegi Sigatüüka professoriks. Igal rajal on oma oskused, mida saab kogu mängu jooksul arendada.

Igal rajal, mida saate jälgida, on oma oskused, mida saate kogu mängu jooksul arendada.

Igal rajal, mida saate jälgida, on oma oskused, mida saate kogu mängu jooksul arendada.

„Mõned oskused on suunatud teile kui ĂĽksikisikule, näiteks parandavad kaardi uurimise viisi. Kuid paljud oskused, mis minu arvates on kõige huvitavamad, hõlmavad koostööd. Ma saan tegelikult jagada oma maagidele ja võluritele oskusi, aidata neid ravida. “

Alex Moffit, Niantic Labsi produtsent

Mängijad saavad teha ka selfisid mänguteemaliste filtrite abil, näiteks SigatĂĽĂĽka maja serv või isegi päikeseprillid. Harry Potter armidega. Mängus ilmuvad ka fännide lemmiktegelased Moffit ĂĽtleb, et tuttavate nägude toomise ja mängijate oma teele laskmise vahel on tasakaal. “Sa pead olema sina ise,” ĂĽtles ta. “Kõik ei saa olla Harry Potterid, sellel pole mõtet.”

Moffit ta rõhutas ka, et mängul on uus mehaanik. Nende seas oli üks silmatorkavam võime valmistada jooke, mis oli võimeline andma eeliseid kõige raskemates lahingutes. Selle valmistamiseks peate siiski leidma materjalid, mis on hajutatud kogu mängumaailmas.

Kaupade kättesaadavus varieerub geograafiliselt. See tähendab, et mõned esemed on saadaval ainult teatud piirkondades, nagu ka Pokémoni veekogusid saab hõlpsamini randadest leida. Uudsus seisneb selles, et keskkonnatingimused mõjutavad ka juurdepääsu ressurssidele.

Neid võib leida avalikes kohtades, näiteks parkides, ülikoolides ja restoranides, enamik neist on koondunud.

Maagiat võib leida avalikes kohtades, näiteks parkides, ülikoolides ja restoranides

Lõppude lõpuks peamine eesmärk Harry Potter: Võlurid ühendavad on see, et mängija saab kinni püüda Maagiline, mille tegi katastroof. Need võivad olla artefaktid, olendid, inimesed või isegi mälestused, mis jätavad jälgi, ja neid võib leida avalikes kohtades, näiteks parkides, ülikoolides ja restoranides.

Kolm aastat pärast turule laskmist Pokemon GO, on mängul endiselt pĂĽhendunud kogukond. Moffit usub, et fännide “energia ja entusiasm” Harry Potter see tähendab ilmselt seda, et paljud inimesed võtavad ettevõtte uue mängu omaks. Stardieelsel ĂĽritusel, mis toimus Universal Studios Los Angeleses, tulid paljud fännid ette ja riietusid ĂĽrituse jaoks sobivalt.

Harry Potter mobiilis

Mäng võimaldab teil võtta kuulsa kooli sissepääsukaardi, lisaks duellid, punktid ja loitsude õppimine.

Mäng võimaldab teil võtta kuulsa kooli sissepääsukaardi, lisaks duellid, punktid ja loitsude õppimine.

Kuna mäng pole veel Brasiilias saadaval, on võimalusi neile, kes soovivad mobiilimänguga võlumaailma siseneda: o Harry Potter: Sigatüüga müsteerium.

Selles RPG-seikluses, mis on Androidile ja iOS-ile tasuta saadaval, saavad mängijad luua Sigatüüka nõidus- ja võlukoolis õppimiseks uusi tegelasi. Mäng võimaldab teil saada kuulsa kooli sissepääsukaarte, duelle, punkte ja loitse.

Pärast Harry Potteri sĂĽndi ja enne keskkooli astumist leiab see mäng võimaluse tutvuda kuulsate ja ikooniliste tegelastega frantsiisist – ja saate nendega isegi sõpru luua!

Harry Potter: Võlurid ühendavad saadaval Android ja iOS ainult Ameerika Ühendriikides, Uus-Meremaal ja Austraalias. Brasiilia käivitamise kohta pole täpseid prognoose, kuid on võimalik eelregistreeruda ja teada saada reaalajas, kui see on siin saadaval. Lisateave avaldatakse mängu ametlikul veebisaidil. Vaadake allpool olevat haagist:

Allikas: Verge ja Turvalisus.