contadores estadisticas Saltar al contenido

Hea digitaalne BMG-kaart? Siit saate teada rakenduste, kontode, annuiteetide ja tasude kohta Tootlikkus

Meu_BMG on tasuta digitaalse pangakonto, mille toiminguid teostavad Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks saadaolevad rakendused. See asutus pakub kasutajatele lisaks investeerimisvõimalustele deebet- ja krediitkaarte ilma aastaste tasudeta, tasuta ülekannete, piiramatute väljamaksete ja virtuaalse "notsu panga" abil.

Nagu teistegi digipankade puhul, on rakendust või veebisaiti võimalik konto avada mitme sammuga. seda TechTudo eraldage mõned küsimused ja vastused digitaalsete BMG-kontode ja -kaartide kohta.

Pank annab uuesti välja pettuseohuga Nubanki kaardi

Hea digitaalne BMG-kaart? Vaadake küsimusi ja vastuseid digitaalsete kontode kohta Foto: Reproduo / Marcela FrancoHea digitaalne BMG-kaart? Vaadake küsimusi ja vastuseid digitaalsete kontode kohta Foto: Reproduo / Marcela Franco

Hea digitaalne BMG-kaart? Vaadake küsimusi ja vastuseid digitaalsete kontode kohta Foto: Reproduo / Marcela Franco

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Digitaalsed kontod töötavad tasuta meu_BMG rakenduse kaudu. Kuna tegemist on virtuaalse pangaga, teostatakse peaaegu kõik toimingud veebis. See võimaldab ettevõtetel madalamaid tegevuskulusid, mis võimaldab odavamaid teenusepakkumisi, näiteks tasuta kontot ja krediitkaarti ilma aastatasuta.

Rakenduses on lisaks igakuiste arvete jälgimisele võimalus taotleda laenu, analüüsida ühel ekraanil oma rahalist elu, teha ülekandeid BMG või muude pangakontode vahel, teha makseid, teha investeeringuid ja neid jälgida. Pidage meeles, et krediitkaardi saamiseks peate läbima krediidianalüüsi.

Konto avamiseks aadressil meu_BMG toimige lihtsalt rakenduse kaudu ja täitke vorm. Klõpsake "Ava minu konto", sisestage oma sotsiaalkindlustuse number ja mobiilinumber ning oodake, kuni kinnituskood saadetakse SMS-i teel. Virtuaalne assistent aitab klientidel registreeruda.

Protsessi jätkamiseks nõuab see rakendus ka RG- või CNH-fotosid ja isiklikku teavet. Meeskond analüüsib ettepanekut ja võtab teiega ühendust e-posti teel, teatades teile, kas registreerimine on heaks kiidetud või mitte.

    Digitaalset kontot on võimalik avada fotorakenduse meu_BMG abil: Reproduo / Marcela Franco    Digitaalset kontot on võimalik avada fotorakenduse meu_BMG abil: Reproduo / Marcela Franco

Digitaalset kontot on võimalik avada fotorakenduse meu_BMG abil: Reproduo / Marcela Franco

Üldiselt on digipankade kulud tavaliselt madalamad kui traditsiooniliste finantsasutuste kulud. Meu_BMG pakub krediitkaardiklientidele, kellel ei ole aastatasusid, kuid arvete hilinenud maksmise eest võetakse intressi.

Pangaülekandeid BMG kontode või muude asutuste vahel ei maksustata ning igal BMG pangal või Banco24Horase kassas on võimalik teha piiramatuid väljamakseid.

Mille poolest erineb Nubank teistest digipankadest?

Peamine erinevus meu_BMG vahel teiste digitaalpankade vahel on asjaolu, et see võimaldab oma klientidel teha piiramatuid väljamakseid tasuta. Nubank võtab tasu 6,50 R $, Neon aga 6,90 RL raha väljavõtmiseks ja 3,50 R $ iga kuu teise ülekande eest teise panka.

Banco Originalis on kontoomanikel õigus neljale väljamaksele ja kahele ülekandele. Pärast nende rahaliste vahendite ületamist võetakse ühe tehingu eest tasutud isikute arvu: väljamaksetelt 1,90 R $ ja oma pangakontode vahelistelt ülekannetelt 0,70 R $.

Rakenduse meu_BMG abil on võimalik hallata ja teha tehinguid arvelduskontol ja ettevõtte pakutavate kaartidega. Sellel rakendusel on lihtne ja väga intuitiivne liides. Ekraani allosas on platvormi pakutavad teenused, sealhulgas investeerimisosa ja Duda virtuaalne abiline.

Rakenduses "Minu konto" kuvatakse rakenduses jooksevkonto saldo ja krediitkaardil saadaolev limiit. Jaotises "Investeerimine" on võimalik valida summa, mida ja kui kaua kasutaja soovib rakendada. Virtuaalne abiline on samuti väga kasulik ja lisaks kliendi võlgade tasumisele saab seda kasutada ka arvete tasumiseks, ülekannete tegemiseks, arvelduskontode saldode ja väljavõtete kontrollimiseks.

Rakendusel meu_BMG on virtuaalne abiline klientide abistamiseks Fotod: Reproduo / Marcela FrancoRakendusel meu_BMG on virtuaalne abiline klientide abistamiseks Fotod: Reproduo / Marcela Franco

Rakendusel meu_BMG on virtuaalne abiline klientide abistamiseks Fotod: Reproduo / Marcela Franco

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?