“Head emadepäeva 2020”: Doodle võimaldab teil luua sõnumikaarte

2020. aasta emadepäeva tähistamiseks laseb Google sel pĂĽhapäeval välja Doodle’i (10), mis võimaldab teil luua ja saata sõnumitega virtuaalkaarte. Otsingu hiiglase sõnul on algatus toimunud pärast seda, kui kogu maailmas on eelmisel nädalal 160% rohkem hakatud otsima „omatehtud emadepäevakaarte” ja sarnaseid termineid sellel pĂĽhal. Selle loomisel on kasutajatel digitaalsed elemendid, mis põhinevad tegeliku elu käsitööl. Pärast loomist on Facebooki ja Twitteri kaudu või otselingi abil võimalik kingitusi saata oma emale, naisele, äiaile, õdedele ja sõpradele.

LOE: 5 äppe fraasidest ja kaartidest, mis tuleb saata emadepäeval 2020

Samuti saate nende kaartide GIF-versioone luua Gboardi ja Tenori klaviatuuride abil. Uue koronaviiruse (Covid-19) põhjustatud karantiiniperioodil peaks see algatus olema kasulik lastele, kes on sotsiaalse isolatsiooni tõttu lähedastest kaugel.

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Ăśks ĂĽhest Google käivitas Doodle’i, mis võimaldab teil emadepäevaks virtuaalkaarte luua – Foto: avalikustamine / Google

Google käivitas Doodle’i, mis võimaldab teil emadepäevaks virtuaalkaarte luua – Photo: Disclosure / Google

Kuidas see Doodle töötab?

Doodle’i keskel nupul “Esita” klõpsates suunatakse kasutaja uuele lehele, kus ta hakkab oma kunstiteost looma. Kasutamiseks on saadaval neli paberivärvi, elemendid nagu pasta, nööbid, kestad ja joonistatud loomad. Need on tembeldatud virtuaalsele paberile ja neid saab kustutuskummiga tagasi võtta või kustutada. PrĂĽgikastil klõpsates saate uuesti alustada. Kui see on tehtud, saab kaarti jagada Facebooki, Twitteri või otselingi kaudu.

Google käivitas Doodle’i, mis võimaldab teil emadepäevaks virtuaalkaarte luua – Photo: Disclosure / Google

Igal aastal on emadepäev kuupäev, mida tähistatakse eesmärgiga austada ema perekonnategelast. See pidu on riigiti erinev ja Brasiilias toimub see alati mai teisel pühapäeval. Ametlikult tuleb riiklik otsus, mis eraldab emadele ühe kalendripäeva, dekreedist nr. 5. mail 1932 dateeritud 21 366.

Pidage meeles allpool olevat Doodlingi lugu:

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu