Head ööd sõnumid WhatsAppile: 5 rakendust fraaside, piltide ja GIF-idega

Head ööd WhatsAppi sõnumid leiate tekstivalmistatud rakendustest Androidile ja iPhone’ile (iOS). Programm kannab pilte, videoid, GIF-e ja fraase ning pakub valikut sadadest Hea Öö sõnumitest, mis saadetakse kulleri abil sõpradele ja sugulastele, kasutades erinevaid illustratsioone, näiteks tähistaevast, kuud, lilli, loomi ja kauneid maastikke.

LOE: Mobiilne videotöötlus: kĂĽmme rakendust Androidile ja iPhone’ile

Kui mõned valikud pakuvad ainult teksti, mis on valmis kopeerimiseks ja kleepimiseks WhatsApp for Good Night sõnumiteks, pakuvad teised rakendused pilte, videoid ja animeeritud GIF-e, et neid otse kontaktidega jagada. Samuti on võimalik luua oma kaart redigeeritavate tabamislausetega, luua isikupärastatud sõnum. Vaadake järgmises loendis viit rakendust, et leida WhatsAppi sõnumeid Head ööd.

1/6 rakendusest pakub fraase, pilte ja GIF-e, et saata WhatsAppis head ööd sõnumitena – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Rakendus pakub fraase, pilte ja GIF-e, et neid WhatsAppis hea ööd sõnumina saata – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Pilt sõnumiga WhatsAppile

2/6 ilusat head ööd-sõnumit WhatsAppile: rakendus toob pildi fraasiga – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Ilusad head ööd WhatsAppi sõnumid: rakendus toob pilte fraasiga – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendus Pildid sõnumitega WhatsAppile kogub iPhone’is kasutamiseks mitmesuguste teemadega kasutusvalmis postitusi. MenĂĽĂĽs on eelnevalt määratletud kategooriate hulgas valik “Head / head”, mis pakub head hommikust ja head ööd pilte.

Head ööd WhatsAppi sõnumivalikuid illustreeritakse beebide, inspireerivate maastike ja motiveerivate fraasidega. Üksuste valimisel saavad kasutajad faile jagada otse kullerkontaktidele või pilte galeriisse salvestada.

2. Pildid, fraasid, GIF-id ja videod

3/6 head öö sõnumit, WhatsAppi GIF-failid ja rakenduses saadaval olevad pildid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Head ööd-sõnumid, WhatsAppi GIF-failid ja pildid on rakenduses saadaval – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendus Pildid, fraasid, GIF-id ja videod on tuntud ka kui “Meu ZapZap” ja on saadaval Androidile ning pakub sadu pilte erinevatest kategooriatest. Jaotis, mis on pĂĽhendatud ainult ilusate piltidega WhatsAppi heade ööde sõnumitele.

See rakendus ühendab valiku valmis numbreid, mida on illustreeritud loomade, lillede, koomiksite, helkuriteadete ja head ööd saatmisega sellele erilisele inimesele. Ainult ühe puudutusega saate pilte saata WhatsAppile, samuti jagada neid teistes sotsiaalsetes võrgustikes.

4 6-st WhatsAppi hea ööd evangeeliumsõnumist: rakendus Pronto Status toob teksti – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Head ööd evangeeliumisõnumid WhatsAppile: Pronto staatuse rakendus toob teksti – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

IPhone’i jaoks saadaval olev Prontos Status pakub kasutusvalmis fraase mitmel teemal, sealhulgas tekst Head ööd. See kategooria ĂĽhendab kĂĽmneid lĂĽhilauseid, mis sobivad ideaalselt WhatsAppi jaoks spetsiaalse Goodnight sõnumina kasutamiseks ja grupis saatmiseks. Mõnes sõnumis on inspireeriv sõnum, mis võib jätta teid enne magamaminekut mõtlema, ja teistel on romantilised ja hellad toonid.

Enne saatmist saate teksti muuta, et luua isikupärastatud WhatsApp Good Night sõnum. Lõpuks saab seda lauset jagada otse kulleriga või muudes sotsiaalsetes võrgustikes.

5/6 WhatsAppi jaoks mõeldud jumala heade öösõnumitest: ilusaid pilte leiate rakendusest – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Head ööd sõnumeid Allahilt WhatsAppi jaoks: ilusaid pilte leiate rakendusest – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakenduses Daily Pictures on jagamiseks jagatud eksklusiivseid Good Night kaarte. Numbrid on head ööd tervitades WhatsApp Good Night sõnumitega, mis hõlmavad Jeesust, Jumalat ja pikki motiveerivaid väljendeid, mida päeva lõpus kajastada.

Illustratsioonides kasutatakse roose, pühasid pilte, maastikke ja looduslikke elemente, kasutades alati tugevaid ja silmatorkavaid värve. Sõnumeid on võimalik kiiresti saata WhatsAppi, Facebooki või faile telefoni mällu salvestada.

5. Valmis sõnumid, olek ja fraasid

Heade ööde sõnumid WhatsAppile: isikupärastatud kaardi valmistamise rakendus fraasiga Head ööd – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Heade ööde sõnumid WhatsAppile: isikupärastatud kaardi valmistamise rakendus fraasiga Head ööd – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendusest Sõnumid, olek ja valmislaused leiate mitmesuguste teemade jaoks valmis tekste, sealhulgas WhatsAppi jaoks head ööd sõnumitega jaotise. Tekst on lühike, soovides head ööd, kuid näitab kaastunnet ja võib teisi inspireerida. See erinevus-rakendus võimaldab teil teha valitud fraasiga isikupärastatud kaardi.

Kasutajad saavad faili intiimsemaks muutmiseks valida ühevärvilise värvi või kasutada fotot galeriist, muuta fondi värvi ja suurust ning lisada uut teksti. Lõppkokkuvõttes saab head ööd sõnumiga inimesi saata otse WhatsAppile.

WhatsAppi kleebised: vaadake, kuidas neid kasutada

WhatsAppi kleebised: vaadake, kuidas neid kasutada