contador gratis Skip to content

Head ööd sÔnumid WhatsAppile: 5 rakendust fraaside, piltide ja GIF-idega

Head ööd sÔnumid WhatsAppile: 5 rakendust fraaside, piltide ja GIF-idega

Head ööd WhatsAppi sĂ”numid leiate tekstivalmistatud rakendustest Androidile ja iPhone’ile (iOS). Programm kannab pilte, videoid, GIF-e ja fraase ning pakub valikut sadadest Hea Öö sĂ”numitest, mis saadetakse kulleri abil sĂ”pradele ja sugulastele, kasutades erinevaid illustratsioone, nĂ€iteks tĂ€histaevast, kuud, lilli, loomi ja kauneid maastikke.

LOE: Mobiilne videotöötlus: kĂŒmme rakendust Androidile ja iPhone’ile

Kui mÔned valikud pakuvad ainult teksti, mis on valmis kopeerimiseks ja kleepimiseks WhatsApp for Good Night sÔnumiteks, pakuvad teised rakendused pilte, videoid ja animeeritud GIF-e, et neid otse kontaktidega jagada. Samuti on vÔimalik luua oma kaart redigeeritavate tabamislausetega, luua isikupÀrastatud sÔnum. Vaadake jÀrgmises loendis viit rakendust, et leida WhatsAppi sÔnumeid Head ööd.

1/6 rakendusest pakub fraase, pilte ja GIF-e, et saata WhatsAppis head ööd sĂ”numitena – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Rakendus pakub fraase, pilte ja GIF-e, et neid WhatsAppis hea ööd sĂ”numina saata – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo vÔrdlus

1. Pilt sÔnumiga WhatsAppile

2/6 ilusat head ööd-sĂ”numit WhatsAppile: rakendus toob pildi fraasiga – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Ilusad head ööd WhatsAppi sĂ”numid: rakendus toob pilte fraasiga – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendus Pildid sĂ”numitega WhatsAppile kogub iPhone’is kasutamiseks mitmesuguste teemadega kasutusvalmis postitusi. MenĂŒĂŒs on eelnevalt mÀÀratletud kategooriate hulgas valik “Head / head”, mis pakub head hommikust ja head ööd pilte.

Head ööd WhatsAppi sĂ”numivalikuid illustreeritakse beebide, inspireerivate maastike ja motiveerivate fraasidega. Üksuste valimisel saavad kasutajad faile jagada otse kullerkontaktidele vĂ”i pilte galeriisse salvestada.

2. Pildid, fraasid, GIF-id ja videod

3/6 head öö sĂ”numit, WhatsAppi GIF-failid ja rakenduses saadaval olevad pildid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Head ööd-sĂ”numid, WhatsAppi GIF-failid ja pildid on rakenduses saadaval – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendus Pildid, fraasid, GIF-id ja videod on tuntud ka kui “Meu ZapZap” ja on saadaval Androidile ning pakub sadu pilte erinevatest kategooriatest. Jaotis, mis on pĂŒhendatud ainult ilusate piltidega WhatsAppi heade ööde sĂ”numitele.

See rakendus ĂŒhendab valiku valmis numbreid, mida on illustreeritud loomade, lillede, koomiksite, helkuriteadete ja head ööd saatmisega sellele erilisele inimesele. Ainult ĂŒhe puudutusega saate pilte saata WhatsAppile, samuti jagada neid teistes sotsiaalsetes vĂ”rgustikes.

4 6-st WhatsAppi hea ööd evangeeliumsĂ”numist: rakendus Pronto Status toob teksti – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Head ööd evangeeliumisĂ”numid WhatsAppile: Pronto staatuse rakendus toob teksti – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

IPhone’i jaoks saadaval olev Prontos Status pakub kasutusvalmis fraase mitmel teemal, sealhulgas tekst Head ööd. See kategooria ĂŒhendab kĂŒmneid lĂŒhilauseid, mis sobivad ideaalselt WhatsAppi jaoks spetsiaalse Goodnight sĂ”numina kasutamiseks ja grupis saatmiseks. MĂ”nes sĂ”numis on inspireeriv sĂ”num, mis vĂ”ib jĂ€tta teid enne magamaminekut mĂ”tlema, ja teistel on romantilised ja hellad toonid.

Enne saatmist saate teksti muuta, et luua isikupÀrastatud WhatsApp Good Night sÔnum. LÔpuks saab seda lauset jagada otse kulleriga vÔi muudes sotsiaalsetes vÔrgustikes.

5/6 WhatsAppi jaoks mĂ”eldud jumala heade öösĂ”numitest: ilusaid pilte leiate rakendusest – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Head ööd sĂ”numeid Allahilt WhatsAppi jaoks: ilusaid pilte leiate rakendusest – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakenduses Daily Pictures on jagamiseks jagatud eksklusiivseid Good Night kaarte. Numbrid on head ööd tervitades WhatsApp Good Night sÔnumitega, mis hÔlmavad Jeesust, Jumalat ja pikki motiveerivaid vÀljendeid, mida pÀeva lÔpus kajastada.

Illustratsioonides kasutatakse roose, pĂŒhasid pilte, maastikke ja looduslikke elemente, kasutades alati tugevaid ja silmatorkavaid vĂ€rve. SĂ”numeid on vĂ”imalik kiiresti saata WhatsAppi, Facebooki vĂ”i faile telefoni mĂ€llu salvestada.

5. Valmis sÔnumid, olek ja fraasid

Heade ööde sĂ”numid WhatsAppile: isikupĂ€rastatud kaardi valmistamise rakendus fraasiga Head ööd – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Heade ööde sĂ”numid WhatsAppile: isikupĂ€rastatud kaardi valmistamise rakendus fraasiga Head ööd – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Rakendusest SĂ”numid, olek ja valmislaused leiate mitmesuguste teemade jaoks valmis tekste, sealhulgas WhatsAppi jaoks head ööd sĂ”numitega jaotise. Tekst on lĂŒhike, soovides head ööd, kuid nĂ€itab kaastunnet ja vĂ”ib teisi inspireerida. See erinevus-rakendus vĂ”imaldab teil teha valitud fraasiga isikupĂ€rastatud kaardi.

Kasutajad saavad faili intiimsemaks muutmiseks valida ĂŒhevĂ€rvilise vĂ€rvi vĂ”i kasutada fotot galeriist, muuta fondi vĂ€rvi ja suurust ning lisada uut teksti. LĂ”ppkokkuvĂ”ttes saab head ööd sĂ”numiga inimesi saata otse WhatsAppile.

WhatsAppi kleebised: vaadake, kuidas neid kasutada

WhatsAppi kleebised: vaadake, kuidas neid kasutada