Head pühad 2019: Google tähistab jõule Doodlesiga

Head pühad 2019 on Google Doodlesi teema, et soovida kasutajatele häid jõule. Sel aastal lõi otsingumootor pühade tähistamiseks kaks animatsiooni. Esimest kuvatakse esmaspäeval (23) avalehel ja sellel on kolm animeeritud küünalt sõna Google keskel, mis valgustavad ettevõtte logo peenes rohelise lehestikuga jõulukaunistuses.

LOE: Google lõi jõulumängudega interaktiivse veebisaidi Vila do Papai Noel

See animatsioon ilmub arvutite ja mobiilseadmete otsingumootorite versioonides Brasiilias ja Lõuna-Ameerikas, Põhja-Ameerikas, mitmes Euroopa riigis, Okeaanias, samuti Jaapanis, Filipiinidel ja Vietnamis. Ikoonile klõpsates suunatakse kasutaja otsima „Head pühi 2019”.

Jõule tähistavaid doodleid kuvatakse mitmes maailma riigis – Foto: Reproduction / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Teisipäeval (24), jõululaupäeval näidatav doodle näitab animeeritud lumepalli keset sõna Google. Eseme sees paistab jõuluvana, kes lendleb läbi taeva oma saanil, mille on joonistanud põhjapõder, erineval animeeritud maastikul. Ametlikus Doodlesi ajaveebis kuvab Google jõulusõnumi: „Ükskõik, kuidas otsustate tähistada, on aeg nautida pĂĽhadeaega aasta kõige ilusamal ajal! Head puhkust!”

Google pakub 2019. aastal kahte jõuludoodleid – Foto: Reproductions / Google

Doodling on ajutine animatsioon, mida Google kasutab teie logo asemel erilistel kuupäevadel või tähtpäevadel. Viimastel aastatel on ka otsingumootorid jõule tähistanud nii. 2018. aastal jõuluvana ja pr. Claus ilmus kiiktoolile, ümbritsetud sõnaga Google, põhjapõder ja jõulupuu. 2017. aastal kasutas ettevõte illustratsioone erinevatest lindudest, kes tähistasid perena jõule.

Igaüks, kes soovib sõpradele, perele ja klientidele saata häid pühi, saab kasutada mitmeid veebisaite ja rakendusi. Näiteks Canva on suurepärane valik õnnelike jõulukaartide tegemiseks. Sellel tööriistal on valmis mallid, mida saab vastavalt kasutaja soovidele kohandada.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu