Head uut aastat: Google tähistab 2020. aasta saabumist Doodle’iga Brasiilias

“Head uut aastat” soovib Google sel kolmapäeval oma kodulehel (1). Otsingumootor tähistab 2020. aasta saabumist spetsiaalse Doodle’iga. Illustratsioonil on näha konnade konna, kes jälgib päikesetõusu ja on esindatud peaaegu kõigis maailma riikides. Hõljutades hiirt pildi kohal, loeb kasutaja sõnumi “Õnnelik 2020” ja kui klõpsate pildil, suunatakse ta “Head uut aastat” otsingutulemitesse.

LOE: WhatsAppi uusaasta sõnumid 2020: vaadake rakendust fraasidega

Konn konn on Google’i loodud tegelane mobiiltelefonide kliimauuringute jaoks. Sel aastal valiti lemmikloom Doodle’i tähistamiseks, mis tähistab 2020. Ta ilmub ka aastavahetuse animatsioonis, mida näidatakse 31. päeval.

Ăśhte konnast Froggy Frog kasutatakse Google’i illustratsioonides öeldes “head uut aastat” – Foto: Reproductions / Google

Froggy Frogit kasutatakse Google’i illustratsioonis öeldes “head uut aastat” – Foto: Reproductions / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Otsingumootorid kasutavad loomade illustratsioone tavaliselt teiste aastate saabumise mälestuseks. Kuid 2020. aastal ei näita joonis ettevõtte nime. 2019. aastal asendas sait oma logo purpurse elevandi kujutisega väikese lipuga, mis moodustas sõna Google. 2018. aastal on pingviini kord animatsiooni kujutada.

Head uue aasta 2020 sõnumeid

Uus aasta algab Gregoriuse kalendri järgi 1. jaanuaril. Sel korral kogunetakse eelmise aastaga hüvasti jätma ja uue aasta saabumist tähistama. Sel ajal saatke tavaliselt uue aasta sõnumeid sõpradele, perele ja tüdruksõbrale (a).

Kui soovite saata kellelegi õnneliku 2020. aasta sõnumi, võite avada veebisaidi ja rakenduse. Mobiilseadmes pakuvad mõned rakendused uue aasta fraase WhatsAppi kaudu saatmiseks. Kui eelistate uue aasta pilte, võite Canva abil isikupärastatud kunstiteoseid luua ja neid sotsiaalsetes võrgustikes jagada.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu