contador gratis Skip to content

Head uut aastat: Google tähistab 2020. aastat Brasiilias koos Doodle'iga | Internet

Head uut aastat: Google tähistab 2020. aastat Brasiilias koos Doodle'iga | Internet

"Head uut aastat", mida Google soovib sellel kolmapäeval avalehele (1). Otsimootor tähistab 2020. aasta saabumist spetsiaalse Doodle'iga. Joonisel on kujutatud päikesetõusu jälgiv konnake, mida näidatakse peaaegu kõigis maailma riikides. Kujutise kohal hõljutades loeb kasutaja sõnumit „Õnnelik 2020“ ja pildil klõpsamisel suunatakse ta otsingumootorisse „Õnnelik uus aasta“.

LUGEGE: WhatsApp uue aasta 2020 sõnumid: vaadake fraasidega rakendusi

Konnakujuline konn on tegelane, kelle Google on loonud mobiiltelefonide tehtud kliimauuringute jaoks. Sel aastal valiti lemmikloom Doodle illustratsiooni jaoks, mis tähistab aastat 2020. Lemmikloom ilmus ka aastavahetuse animatsioonis, mida näidati 31. kuupäeval.

Konnakujulist konna kasutatakse Google'i illustratsioonis, et öelda "Head uut aastat" Foto: Reproduo / GoogleKonnakujulist konna kasutatakse Google'i illustratsioonis, et öelda "Head uut aastat" Foto: Reproduo / Google

Konnakujulist konna kasutatakse Google'i illustratsioonis, et öelda "Head uut aastat" Foto: Reproduo / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Otsimootorid kasutavad teiste aastate saabumise mälestuseks tavaliselt loomade illustratsioone. Kuid 2020. aastal ei kuva see number ettevõtte nime. 2019. aastal asendas sait oma logo lilla elevandi pildil väikese lipuga, mis moodustas sõna Google. 2018. aastal pöörduvad pingviinid animatsiooni illustreerimiseks.

Head uut aastat 2020 sõnumid

Uus aasta algab Gregoriuse kalendri järgi 1. jaanuaril. Mõnikord tulevad inimesed kokku, et eelmise aastaga hüvasti jätta ja uue aasta saabumist tähistada. Sel ajal saatke tavaliselt uue aasta sõnumeid sõpradele, perekonnale ja sõbrannadele (a).

Kui soovite saata kellelegi õnneliku 2020. aasta sõnumi, võite avada veebisaidi ja rakenduse. Mobiilis pakuvad mõned rakendused WhatsApi kaudu saatmiseks uue aasta fraase. Kui eelistate õnnelikke uue aasta pilte, saate Canva abil luua isikupärastatud kunsti ja jagada seda sotsiaalmeedias.

Google Doodlesi ajalugu

Google Doodlesi ajalugu