Fisson 2.4

Helitöötlustarkvara Fission jõuab versioonini 2.4 koos helinide iPhone'i saatmise muudatustega

ITunes 12.7 tulekuga otsustas Apple eemaldada mitmeid funktsioone, mis on juba aastaid meie harjumuseks saanud, sealhulgas helinate haldamine ja sĂĽnkroonimine.

Aga peopesad, peopesad, cnico primo puudub, arendaja tõttu Amoeba pettur just teatas punkt 2.4 teie heli redigeerimise tarkvara Fisson, nii et saate seda ja paljusid muid asju teha.

Fisson 2.4

Ehkki isikupärastatud helinaid on endiselt võimalik käsitsi iTunes'i saata, on see muudatus põhjustanud toetuse väljalangemise mitmes rakenduses, sealhulgas Apple'i GarageBandis ja Fissoni varasemates versioonides. Seetõttu otsustas ettevõte värskendada tarkvara ja viia lõpule parim ja tõhusam viis helinide loomiseks ja nende seadmesse saatmiseks, meediumit lohistades, nagu sellel lehel on selgitatud.

See rakendus ei keskendu muidugi ainult sellele. Nagu eelmistes versioonides, saate redigeerida netisaateid ja saata faile otse SoundCloudisse, ühendada faile, lõigata faile ja eraldada pikki faile, ilma et see kvaliteeti kaotaks. Lisaks on võimalik ka failide teisendamine erinevatesse formaatidesse nagu MP3, AAC, Apple Lossless, FLAC, AIFF ja WAV.

Võite versiooni alla laadida katse Fisi sellel lingil (ZIP) ja kui see rakendus teile meeldib, saate sellel lehel või saidil osta litsentsi 30 dollari eest kasti allpool, Mac App Store'is. Need, kellel on juba versioon 2.0, saavad tasuta versiooniuuendusi teha.


Lõhustuvuse rakenduse ikoon