DODATKI

Helo: võimsa Black Shark mängu nutitelefoni järglane

Videomängudele keskendunud erifunktsioonidega optimeeritud nutitelefonid on tootjate poolt üha enam nõutud. Pärast seda, kui Asus ja Razer hiljuti oma ettepanekud esitasid, arendab Huawei ka seda segmenti arvesse võttes Mate 20 X-i. Isegi nii on Xiaomi Mi Black Shark olnud pikka aega kõige võimsam mänguseade, kus AnTuTu võrdlusaluste kohaselt võeti hiljuti Asus ROG telefon.

Hiina tootja mõtleb juba asendajale, nimega Helo, ja kasutab sama Qualcommi Snapdragon 845-d, kuid järgib jahutamise optimeerimise suundumust, lisades oma konkurentidele sarnaselt “aurukambri”. Kuid peamine uudsus on RAM-i suurenemine, 6 GB-lt 10 GB-ni LPDDR4X 1886 MHz-ni. Samuti on salvestusruum kasvanud 64 GB-lt 256 GB-ni (UFS 2.1). Engadget loetles ka vana LCD-ekraani suuruse suurenemist 6,01-tollisele AMOLED-ile eraldusvõimega 2160 Ă— 1080.

Helol on 4000 mAh aku, mille toiteallikaks on Quick Charge 3.0 kiirlaadija. Nutitelefon säilitab sama kaamera konfiguratsiooni, 12 MP duo koos f / 1,75 avaga, mida toetab teine ​​20 MP objektiiv; 20 MP f / 2.2 selfie-kaameraga.

Nutitelefonil on RGB-tuli, mida kasutaja saab soovi korral konfigureerida, samuti logo ise, kuigi väljaanne on testitud versioonides näidanud mõningaid värvipiiranguid. Mängu nutitelefonina on Xiaomi üle vaadanud oma kontrolleri, mis suhtleb seadmega Bluetoothi ​​kaudu. Tundub, et seade pakub paremat kontrolli analoogide ja päästikute üle, kuid katab samal ajal vähem mänguekraani ala.

Praegu on Black Shark Helo saadaval ainult Hiinas, 6 GB RAM-i mudeli ja 128 GB mälumahuga umbes 460 dollarit. Kuid Sports Editioni versioon koos 10 GB RAM-i ja 256 GB salvestusruumiga (ja parempoolse parema külje kontrolleriga) maksab detsembris Hiina poodidesse jõudes umbes 600 dollarit.

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH