Help4COVID19: platvormikanal aitab taotlusi ja saadab neile kiiremat reageerimist - Internetti

Help4COVID19: platvormikanal aitab taotlusi ja saadab neile kiiremat reageerimist – Internetti

Erinevate tech4COVID19 algatuste hulgas on uue platvormi Help4COVID19 eesmärk katalüsaatorina aidata COVID-19 pandeemia ohvreid, kes soovivad edastada taotlusi kõigile, kes suudavad kiiresti ja täpselt vastata kavandatud eesmärkidele. Vaja on vaid platvormi jaoks loodud veebisaidil registreerimist, mille eesmärk on olla lihtne ja intuitiivne kasutada.

See tööriist töötab foorumiformaadis ja on tasuta kasutatav, võimaldades suhtlust ja dialoogi kahe poole vahel, kes vajavad tuge ja saavad aidata. Kui vajate tuge, täitke lihtsalt tugitaotluse vorm ja sisestage registreerimise kinnitamiseks oma isikuandmed. Teisest küljest on sarnase protsessi kasutamisel spetsialiste ja spetsialiste, kes kavatsevad osutada erilist abi, olgu selleks kauba paigaldamine, teenindamine, tööjõu ostmine või kauba annetamine.

Projekti toetamise veebisaidi jaotisest leiate pandeemilises keskkonnas tehtud kindlaid algatusi, mis on tekkinud eesmärgiga reageerida praegustele probleemidele. Seda teavet värskendatakse iga päev, võimaldades teil konsulteerida konkreetsete vajadustega inimestega ja uurida, kas leidub algatusi, mis võivad teie jätkuvaid probleeme lahendada.

Selle projekti eest vastutava Joo Nevese sõnul on Help4COVID19 eesmärk olla kiire ja tõhus reageerimine abitaotlustele, vältides bürokraatlikke probleeme, mis muudavad tugiprotsessi sageli kiireks. Sellele platvormile kogunevad eri valdkondade spetsialistid, kes võtavad aega platvormil tekkivatele probleemidele lahenduste otsimiseks.

Help4COVID19 on veel abi liikumisest tech4COVID19, millel on praegu umbes 40 muud projekti koronaviiruse pandeemiast mõjutatud elanikkonna toetamiseks.