Hemicycle: sait, mis hindab partei ja valitsuse vastuseisu

Hemicycle: sait, mis hindab partei ja valitsuse vastuseisu

Sel neljapäeval uuendatud uute funktsioonidega on veebisait Hemiciclo autentne dünaamiline ja ajakohane entsüklopeedia Vabariikliku Assamblee kohta, kus on uudised, päevakorrad, esindajate elulood, pingid ja diplomihääletused, mis on loetletud organiseeritud ja hõlpsasti jälgitavas vormis. .

Sellel veebisaidil on uued statistilised näitajad, mis viitavad Vabariikliku Assamblee täiskogu istungjärgu hääletustele: aktsepteerimise indeks ja opositsiooni indeks. Selle eesmärk on paremini mõista iga parlamendikoha käitumist ja valimismustreid, kirjeldades seda, mitu korda konkreetne erakond opositsiooni diplomi poolt hääletas või selle vastu oli, võrreldes täiskogu istungil toimunud häälte koguarvuga.

Indeksil on uus filter, mis võimaldab analüüsida muid andmeid: kronoloogiat ja diplomit. Esimeses saate valida hääletamisperioodi; Teises saate hääletada hääletusdiplomiga seotud tulemuste poolt, mis võivad viia seadusteni. Kõiki andmeid värskendatakse automaatselt ja need on saadaval erinevatel pinkide lehtedel.

Üldiselt võimaldab see sait puhta ja ligipääsetava kujundusega veidi rohkem teada saada parlamendi tegevusest, mõista esindajate individuaalseid hääli.