contador gratis Saltar al contenido

HERE beetaversioon on nüüd saadaval kõigile Android-telefonidele

SINI beta aplikasi Android

Kui Google Maps ei paku võrguühenduseta kaartide kasutamist, on Google’il nüüd turul tugev konkurent: SIIN, Nokiast. See rakendus tehti varem spetsiaalselt Samsungile, kuid nüüd on sellel beetaversioon kõigile Androidi nutitelefonidele, mis töötavad operatsioonisüsteemiga Android 4.1 Jelly Bean ja millel on vähemalt 1 GB RAM (soovitatav). Siit saate teada, kuidas beetaversiooni alla laadida.

siin samsungi kaart

SIIN olev beetaversioon on nüüd saadaval kõigile Android-telefonidele! / © ANDROIDPIT

Üks HERE Mapsi eelistest konkurentide ees on võimalus alla laadida täiskaardid võrguühenduseta režiimis kasutamiseks, st ilma et oleks vaja kasutada 3G / 4G andmeid, sealhulgas juhendatud navigeerimiseks häälkäsklusi. Lisaks suurele kartograafiale pakub HERE teavet ühistranspordi peatumiskohtade, näiteks metroo ja busside peatuste kohta, samuti jalgratturite ja jalakäijate marsruutide kohta, kui nende transpordiliik ei toimu sõidukiga.

SIIT Androidi rakenduse beeta

SIIN on suurte erinevuste hulgas võrguühenduseta kaartide kasutamine ja samm-sammult navigeerimine! / © ANDROIDPIT

Laadige beetaversioon alla oma Android-seadmest SIIT

Kuulutusega, et HERE ei ole enam ainult Microsofti ja Samsungi kasutajatele mõeldud, on see nüüd võimalik laadige alla rakenduse beetaversioon seadmes läbi SIIN on ametlik veebisait. Androidi versiooni 4.1 või uuemat versiooni kasutavate eeltingimuste hulgas on eelistatav 1 GB RAM-i ja 4,5–6 tollise ekraani olemasolu.

Mis saab SIIT oma Androidis? Andke meile teada oma muljetest allpool toodud kommentaarides.