Hiina liit väidab, et Apple peaks lõpetama iPhone’i mĂĽĂĽmise riigis

Teine päev, teine ​​peatĂĽkk igavest seaduslik lahing Apple’i ja Qualcommi vahel.

Alles täna pole kumbki ettevõte tegelikult tegutsenud – selle asemel on tähelepanu keskpunktis võltsitud toodete vastu võitlemisele pĂĽhendunud Hiina liit.

Mida?

Lubage mul selgitada: detsembris andis Hiina kohus nelja kohaliku Apple’i tĂĽtarettevõtte vastu välja kaks kohtuotsust, milles anti korraldus peatada mõne iPhone’i mudeli mĂĽĂĽk väidetava Qualcommi patendi rikkumise tõttu.

Apple “lahendas” probleemi, muutes iOS-i animatsiooni, mis muutuks patendi osaks ja jätkaks seadme tavapärast mĂĽĂĽki riigis.

Qualcomm ütles, et Apple ignoreeris otsust, jätkas patentide rikkumist ja peaks viivitamatult lõpetama seadme müümise Hiina territooriumil.

Seal see on Vägistamise ja võltsimise vastane strateegiline strateegiline liit (jah, suur nimi), vabaühendus.

Ta postitas oma veebisaidile Apple-ile adresseeritud avalduse, milles öeldi, et ettevõte peaks “austama kohtuotsuseid, mitte vaidlustama Hiina seadusi või astuma nendesse, kasutades ära selle tohutut jõudu ja mõju”.

Algselt inglise keeles kirjutatud avaldus on järgmine:

Allianss märkis, et kohtuasjaga seotud neli Hiina Apple’i tĂĽtarettevõtet ei täitnud korraldust ja keeldusid isegi seaduslikult väljastatud kohtumääruste vastuvõtmisest.

Sellised tegevused on toonud laialdast tähelepanu, tekitanud tuliseid arutelusid ja põhjustanud Hiinas ja kogu maailmas isegi suurt pahameelt.

Pidage meeles, et sõnadel Allians puudub juriidiline väärtus, sest see on vabaĂĽhendus; sellest hoolimata räägime Hiinas suure mõjuvõimuga asutusest – sellised ettevõtted nagu Xiaomi ja Alibaba on osa selle liikmeskonnast, samuti ĂĽlikoolid ja olulised ametiĂĽhingud riigis.

Seega ei peaks Apple seda täielikult ignoreerima.

Kas Apple’il on veel varsti kuuma kartuliga tegemist?

AppleInsideri kaudu