Hiina nutitelefonide turg näitab taastumise märke ja kasvab aprillis 17% - seadmed

Hiina nutitelefonide turg näitab taastumise märke ja kasvab aprillis 17% – seadmed

Ehkki COVID-19 pandeemia pole erand, on Hiina nutitelefonide turg hakanud taastumise märke näitama. Aprillis ulatus rahvusvaheliselt veetavate seadmete saadetiste arv 40,8 miljonini.

Hiina info- ja kommunikatsioonitehnoloogia akadeemia (CAICT) viimaste andmete kohaselt näitab see arv 17,2% -list kasvu eelmise aasta samal perioodil, kui tarniti 34,8 miljonit nutitelefoni.

Viimase nelja kuu jooksul on rahvusvahelisele turule viidud 88,5 miljonit nutitelefoni, mis on 17,9% vähem kui eelmisel aastal.

Siseturu osas näitas CAICT, et aprillis suurenes see 2019. aastal 14,2%, kokku paigutati Hiina kauplustesse 41,7 miljonit nutitelefoni, sealhulgas 48 uut mudelit. Viimase nelja kuu jooksul ulatus see arv 90,7 miljonini, mis tähendab langust 20,1%.

Hiina turul mĂĽĂĽgiks pakutavate nutitelefonide arvu areng krediit: CAICT

Mai alguses avalikustas IDC aruanne, et selle aasta esimese kolme kuuga levitati kokku 275,8 miljonit nutitelefoni. Hiinas, kus 2020. aasta esimeses kvartalis suleti paljud tehased, oli langus kõige märgatavam: 20,3% võrreldes eelmise aastaga. "Kuna Hiina moodustab peaaegu veerandi kogu saadetistest maailmas, mõjutab see üldiselt turgu tohutult," selgitas konsultant.

Ajal, mil Hiina on nüüd COVID-19 pandeemia taustal soodsamas olukorras, osutas IDC, et nõudlus riigis ületas ootused märtsi lõpuks, kui uute sõrmenakkuste tekkega uute koroonaviirustega hakkas vähenema. . Vaatamata headele uudistele ootavad konsultandid kasvu samal perioodil alles 2020. aasta neljandas kvartalis.