Hiina tootjad ootavad Apple'i ja käivitavad iPhone5 klooni

Hiina tootjad ootavad Apple’i ja käivitavad iPhone5 klooni

Pole saladus, et Apple valmistub turule tooma iPhone’i uut versiooni, mille esitlus peaks toimuma 21. septembril. Kuid Hiina tarbijad ei pea liiga kaua ootama, et pääseda juurde kloonidele, mis arvatakse olevat seadmed.

Kuulujuttude abil välja töötatud telefoni spetsifikatsioonide põhjal välja töötatud iPhone 5 versioon, mis põhineb Androidil, on juba veebiturunduses.

Sel neljapäeval uudise avaldanud ja toote veebisaidile lingi pakkunud The Registri andmetel turustab iPhone 5 koopiat (mis pole veel välja antud) Hiina ettevõte Goophone.

Selle funktsioonide hulgas on kahetooniline seadme tagakaas ja neljatuumaline protsessor (mille marki ja mudelit pole täpsustatud), nagu eeldatavasti uuel iPhone’il on, kirjeldab Inglise veebileht.

Goophone

Goophone’il on aga 3,5-tolline ekraan ja 940 Ă— 640 pikslit (mis ei vasta uue Apple nutitelefoni ootustele). 5-megapiksline tagakaamera ja 1,3-megapiksline esikaamera lisavad sama allika, kelle sõnul ei tea ta, milline Androidi versioon on kaasas. Hiina veebileht omakorda esitleb Android Honeycombile (3.0) viitava logo kujundusega telefoni esimesel lehel.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi