contadores estadisticas Saltar al contenido

Hiina veebisait avaldab järgmise protsessori üksikasjad, mida kasutatakse Macs Pro-s

Hiina veebisaitPCOnline.com.cn hankige ametlikumat teavet uue Intel Xeon kuuetuumalise protsessori kohta, mida Apple kasutab järgmises Mac Pro ülevaates, 2010. aasta alguses. Ilmselt põhineb see samal tehnoloogial nagu uus Core i7-980X Extreme Edition (koodnimi " Gulftown "), mis plaanitakse vabastada veebruari teises pooles.

Xeon Core i7 valgepaber

Kiibi tehnilisi kirjeldusi on illustreeritud ülaltoodud pildil ja need on identsed meie eelmises vastavas artiklis avaldatud kirjeldustega, ehkki mõned spekulatsioonid peavad uut protsessorit Core i9-ks. Lisaks erakordsele arvutusvõimsusele pakub see ka integreeritud mälukontrollerit (toetab ainult DDR3 kaableid sageduseni 1,066MHz, mida Apple juba kasutab) ja seda saab kasutada mitmesuguste spetsiaalsete graafikakaartide kombinatsioonidega.

Arvestades selle väljalaskeootusi, peaks Apple müüma uue Mac Pro hinnanguliselt märtsis, kui praegune mudel muutub turul ühe aasta võrra. Peale võimalike protsessoripakkumise üksikasjade, pole uue töölaua kohta veel palju teavet saadaval.

(Hardmac.com kaudu)