contador gratis Saltar al contenido

Hiinal on 1 miljard mobiilikasutajat

Hiinal on 1 miljard mobiilikasutajat

Hiina valitsus kinnitas äsja, et riigis on nüüd rohkem kui miljard mobiilikasutajat. Ainuüksi selle aasta esimeses kvartalis oli riigis turul 43 miljonit täiendust, mis on rohkem kui Norra, Rootsi, Taani ja Soome elanikkond kokku.

Tööstus- ja infotehnoloogiaministeeriumi andmetel on riigis aktiveeritud mobiilsete seadmete arv jõudnud 1 030 052 000-ni tänu esimesele aktiveerimisvoorule 2012. aasta esimeses kvartalis.

Muidugi tehakse suurem osa sellest aktiveerimisest funktsioonitelefonides, ehkki Hiina nutitelefonide turg on plaanis saada maailma suurimaks. Android moodustab ligi 68% kogu nutitelefonide müügist, mis annab väikesele rohelisele robotile eelise iPhone'i ees. Android ei tohiks aga olla liiga mugav, sest Apple on oma turuosa eelmise kvartaliga võrreldes kahekordistanud.

Hiina esindab Androidi seadmete jaoks väga suurt turgu. Kuna Android üleujutab Hiina turgu jätkuvalt odavate nutitelefonidega, peab see siiski oma koha operatsioonisüsteemina kindlustama. 1 maailma suurimal nutitelefonide turul.

Pilt: marketerpulse.com