RAÄŚUNALNIK

Hilinemise järel ilmus Mac Catalysti väikese abiga macOS-i jaoks Asphalt 9: Legends

Lõpuks seebiooper Asfalt 9: Legendid peal Mac suletud õnneliku lõpuga. Kui mäletate, võttis Gameloft (mängu eest vastutav stuudio) viimase WWDC etapi, et tutvustada mängu versiooni macOS-ile, mille arendamine oli võimalik ainult projekti tõttu Mac Cataylst.

Pealkirjast sai kiiresti (koos Twitteriga) ĂĽks tehnoloogia lipulaev, mis on esile toodud Apple’i ametliku veebisaidi Mac Catalyst lehel. Asjad läksid aga veidi segaseks, kui mäng sealt tõmmati, mis viis spekulatsioonideni, et Gameloftil oli seda raske välja töötada.

Noh, kõik leitud probleemid on lahendatud, kuna Asphalt 9: Legends on nĂĽĂĽd saadaval Mac App Store’is.


Asphalt 9: rakenduse Legends ikoon

Mäng pakub sisuliselt sama elamust nagu iPhone’is ja iPadis, koos täieliku kataloogiga päriselust pärit superautosid, hingematvaid lugusid ja väljakutsuvaid võistlusi. Macis toimub kogu juhtimine hiire / klaviatuuri abil (või juhtnupp ĂĽhilduv) ja mängu saab käitada kuni 60 kaadrit sekundis.

Meil on sama mängurežiim üksik mängija või mitmikmäng, kus regulaarsed võistlused ja üritused toimuvad mängukeskkonnas. Loomulikult sünkroonitakse kõik teie seadmes tehtud edusammud kõigi teie kontoga ühendatud seadmete vahel.

Asphalt 9: Legends on saadaval tasuta Mac App Store’is, paljude sisemiste ostudega gameplay ja avage mängusisesed lisavõimalused. Pidage meeles, et see nõuab macOS Catalina ja vähemalt 2,5 GB vaba kettaruumi. Head võidusõitu!

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH