Hinnang on veel üks hea rakendus, mis võrdleb selliste teenuste hindu nagu Uber ja Cabify

Oleme juba esitanud siin VAH-i rakenduste veebisaidil näpunäite, mille eesmärk on puhtalt ja lihtsalt võrrelda Uberi, Cabify, 99 ja Easy pakutavate teenuste hindu, kui teil pole eelistust ja soovite alati kasutada kõige odavamat teenust.

Tänaseks esitan teile Hinnanguline, VAH konkurendid, kellel on head plussid ja miinused.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Esimene suur erinevus on minu arvates liides. Ehkki VAH täidab oma eesmärki väga hästi, valin alati valiku visuaalselt elegantsema lahenduse järele, lõppude lõpuks on palju toredam avada rakendus, millel on silmale sobiv disain. Mitte et VAH-l oleks halb maitse, kuid ei saa ka eitada, et Estimate'i tehakse hoolikamalt.

Veel üks erinevus hinnangutes nende jaoks, kes reisivad tavaliselt Ameerika Ühendriikidesse. Seda seetõttu, et kui olete Ameerikas, tuleb Lyfti teenus mängu ja rakendus hakkab ka tulemusi näitama.

Kuid selle rakenduse peamine puudus on 99 ja Easy puudumine. Arendajana Nathan Hegedus ütles meile, et teenus vabastas oma API ainult juriidilistele isikutele (ettevõtetele), nii et vähemalt praegu peaksid nad välja jääma.

Kui olete aga keegi, kes kasutab alati Uberit või Cabify'i, on nende teenuste hindade võrdlemiseks ka muid suurepäraseid rakenduse võimalusi.