Hinnavõrdlus: vaadake üheksal saidil, mida kasutada mustal reedel 2019

Ostjad saavad silma peal hoida Black Friday 2019 pakkumistel hinnavõrdlejate kaudu. Need saidid hõlmavad veebipoodide kampaaniaid, et näidata, kus ostud on kõige väärtuslikumad, samuti võimaldavad teil seadistada e-posti märguandeid allahindluste kohta ja pakkuda hindade ajalugu, et teada saada, millal pakkumised on reaalsed.

Ostude tegemise hõlbustamiseks on TechTudo eraldanud ĂĽheksal hinnavõrdlusel, mida saab kasutada mustal reedel 2019. Enamik järgmisi tööriistu on saadaval ka rakendustena Androidi või iPhone’i (iOS) telefonidele ja võimaldavad teil leida erinevaid tooteid, näiteks elektroonikat, rõivaid, mööblit ja isegi ilu- ja isikuhooldustooted tavapärasest madalama hinnaga.

LOE: Must reede: kuidas teada saada, mis on tegelikult odav

1 kĂĽmnest mustast reedest 2019: võrdlus aitab teil pakkumisi leida – Foto: LĂ­via Dâmaso / TechTudo

Must reede 2019: võrdlus aitab pakkumisi leida – Foto: LĂ­via Dâmaso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2 10-st Võrdle TechTudo keskendunud tehnoloogiale – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Võrdle tehnoloogiale keskendunud TechTudot – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Võrdle TechTudo on hinnavõrdlussait, mis keskendub elektroonikale, nagu mobiiltelefonid, heliseadmed, videomängud, kaamerad ja märkmikud. Pakkumised sisestatakse automaatselt, robot jälgib pidevalt Brasiilia peamisi virtuaalseid poode.

Platvormile sisenemisel esitatakse tarbijatele esiletõstetud reklaam, mis on juba suunatud mustale reedele, ja mõned hinnad on esile tõstetud, väärtus on alla keskmise. Kõik, kes soovivad saada teadet eksklusiivsete pakkumiste ilmumise kohta, registreerivad oma teenuse nime ja e-posti aadressi, täpsemalt avalehe allservas olevatele väljadele.

3 10-st BuscapĂ© on ĂĽks ettevõtte vanimaid saite – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

BuscapĂ© on ĂĽks ettevõtte vanimaid saite – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

BuscapĂ© on ĂĽks vanimaid pakkumiste võrdlussaite Brasiilias ja kuulub praegu samasse gruppi, mis kontrollib ka Zoomi. Pealeht on nimekirjas ĂĽks lihtsamaid ja näitab ka väikeste, isegi tundmatute jaemĂĽĂĽjate hindu. Lisaks veebile on sellel platvormil ka rakendused Androidile ja iPhone’ile (iOS).

Nendel on põhifunktsioonid: „Hinnaalarmid”, mis teavitavad kasutajaid, kui teatud toote väärtus on jõudnud soovitud tasemeni, ja „Hinnaajalugu”, mis näitab, kuidas pakkumised on teatud aja jooksul muutunud. Need kaks tööriista on must reede ajal tõeliste kampaaniate vaatamiseks hädavajalikud.

4-st 10-st suumist loetakse musta reedeni 2019 – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Suum loendati kuni musta reedeni 2019 – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Zoomi loomisel oli tal sarnane ettepanek BuscapĂ© ja Bondfaroga, mis olid tol ajal segmendi kõige populaarsemad saidid. Kuid see mudel esitab teistsugust mudelit, tõstes esile ainult suurte jaemĂĽĂĽjate pakkumisi, mis on väga usaldusväärsed. Musta reede jaoks on veebisaidi avalehel siiani ĂĽlejäänud päevade loendur ja video koos nõuannetega sĂĽndmuse kohta ja kuidas kasutada teenuse hinna märguandeid, mis on sarnased Buscapega. See tööriist on saadaval ka rakendusena Android-telefonidele ja iPhone’idele.

Lisaks pakkumistele endile investeerib Zoom ka artiklitesse, mis selgitavad tehnoloogiat ja aitavad tarbijatel tooteid valida, tavaliselt loenditega, mis näitavad, millised tooted on kategooriates parimad, näiteks telerid, külmikud ja märkmikud.

5 kĂĽmnest JáCotei panusest mobiilirakenduses – Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

JáCotei kihlveod mobiilirakenduses – Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

JáCotei on hinnavõrdlussait, millel on esikülg mitmete esiletõstetud reklaamidega, sealhulgas mööbel ja seadmed, nagu pliidid ja ventilaatorid. Lisaks madalate hindade rõhutamisele on platvormil ka mitme börsil oleva kaupluse reklaamidega plakatid.

Musta reede huviliste abistamiseks loob pitsat “Real Discount” pitseri, mis peaks ilmuma toodetele, mille hind on tegelikult madalam. JáCoteil on ka rakendusi Androidile ja iPhone’ile.

6 10-st Bondfaro järgneb lihtsusega – Foto: paljundamine / Pedro Cardoso

Bondfaro järgib seda lihtsalt – Foto: paljundamine / Pedro Cardoso

Bondfaro on koos Buscapével üks esimesi selleks loodud saite. Kuigi leht täidab täna oma ülesannet, jääb leht lihtsaks ega kanna konkurentide hooajalisi tipphetki. Teiselt poolt pakub see ka tehnilisi andmelehti ja hindade ajalugu. Lisaks avaneb koduleht toodetega, mida kasutajad kõige rohkem otsivad.

7 10-st Baixou pakub brauseri pistikprogrammi – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Baixou pakub brauseri pistikprogrammi – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Baixou on veebisait, mis pakub uuritud toodete sooduskuponge, olgu see siis elektroonika, parfĂĽĂĽmid, rõivad või mis tahes muu saadavalolev kategooria. Tegeliku hinnaalanduse kaasamiseks pakub teenus Chrome’ile pistikprogrammi Download Now, mis teeb selle kinnituse automaatselt.

Google Shopping 10-st kĂĽmnest panustab minimalistliku välimuse – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Google Shoppingu panus minimalistlikule välimusele – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Google’il on ka oma hinnavõrdluse tööriist, mis näitab teile otsitava toote parimaid pakkumisi. Liides on minimalistlik ja pakub otsingu kitsendamiseks palju filtreid.

Nagu teistel pakkumissaitidel, näitab ka Google Shopping, millistes poodides on tooteid, nende hinnad, kuid tõstetakse esile madalaima väärtusega kauplused. Võimaluse korral on võimalik lugeda ka üldisi elektroonilisi teabelehti ja vaadata nende erinevaid versioone fotodel.

9-l kĂĽmnest Promobitist on siin loetletud kõige saastatum avakuva – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Promobitil on siin loetletud kõige saastatum avakuva – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Promobit pakub teistsugust vaatenurka, kuna see pakub ainult parimaid pakkumisi, mis on leitud Brasiilia mis tahes virtuaalses poes, olenemata fĂĽĂĽsilistest või digitaalsetest esemetest. Kõik kampaaniad registreerivad kasutajad ise ja saidi märgitud inimesed kontrollivad neid. Androidi ja iPhone’i rakendustel on samuti sama funktsioon.

Selle veebisaidi avaleht on suur pakkumiste kataloog, näiteks ajalehtede lisamisel. Promobit töötab ka sooduskupongide ja sooviloenditega, mis annavad teile teada, kui kasutaja valitud tootel on kehtiv pakkumine.

10-l kĂĽmnest Pelandol on pakutav termomeeter – Foto: Raquel Freire / TechTudo

Pelandol on pakutav termomeeter – Foto: Raquel Freire / TechTudo

Pelandol on Promobiti ettepanekuga sarnane ettepanek, kuid põhimõttelise erinevusega: tal on termomeeter, mis näitab kõige eelistatumaid pakkumisi, nimelt kõige kuumemaid. See on võimalus kogukonnal endal osaleda ja näidata, millised hinnad tegelikult seda väärt on. Teenus pakub rakendusi ka mobiilsetele platvormidele.

Milline on viimase reede 2019 kupongisait? Vaadake TechTudo foorumit.

Must reede 2019: veebisait aitab teil leida erinevatele toodetele tasuta saatmise

Must reede 2019: veebisait aitab teil leida erinevatele toodetele tasuta saatmise