contador gratis Saltar al contenido

Hinnavõrdlus: vaadake üheksat saiti, mida kasutada mustal reedel 2019 | E-kaubandus

Must reede 2019: kümme saiti sooduskupongide leidmiseks E-kaubandus

Ostjad saavad hinnavõrdluste abil silma peal hoida Musta reede 2019 pakkumistel. Need saidid hõlmavad veebipoodide tutvustusi, et näidata, kus ostud on kõige väärtuslikumad, lisaks koostada e-posti teel märguandeid allahindluste kohta ja pakkuda hindade ajalugu, et teada saada, millal pakkumist tegelikult pakutakse.

Ostmise hõlbustamiseks on TechTudo eraldanud üheksal hinnasalvestusel nimekirja, mida kasutada mustal reedel 2019. Enamik järgmistest tööriistadest on saadaval ka Androidi või iPhone'i (iOS) telefonide rakendustena ja võimaldavad teil leida erinevaid tooteid, näiteks elektroonikat, rõivaid, mööblit ja isegi ilu- ja isikuhooldustooted tavahinnast madalama hinnaga.

LOE: Must reede: kuidas teada saada, mis on tõesti odav

Must reede 2019: võrdlus aitab teil leida fotopakkumisi: Lvia Dmaso / TechTudoMust reede 2019: võrdlus aitab teil leida fotopakkumisi: Lvia Dmaso / TechTudo

Must reede 2019: võrdlus aitab teil leida fotopakkumisi: Lvia Dmaso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Võrdle TechTudo keskendub fototehnoloogiale: Marvin Costa / TechTudoVõrdle TechTudo keskendub fototehnoloogiale: Marvin Costa / TechTudo

Võrdle TechTudo keskendub fototehnoloogiale: Marvin Costa / TechTudo

Võrdle TechTudo on hinnavõrdlussait, mis keskendub elektroonikale, näiteks mobiiltelefonid, heliseadmed, videomängud, kaamerad ja sülearvutid. Pakkumised sisestatakse automaatselt robotitega, mis jälgivad pidevalt Brasiilia peamisi virtuaalseid poode.

Platvormile sisenedes seisavad tarbijad silmitsi tähelepanu keskpunktis olevate reklaamidega, mis on suunatud mustale reedele, ja mõnede hindadega, mille väärtus on keskmisest madalam. Kõik, kes soovivad eksklusiivse pakkumise ilmumisest teada saada, registreerige lihtsalt oma nimi ja e-post teenuses, täpsemalt avalehe allosas olevatel väljadel.

Buscap on üks vanimaid saite tööstuses. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoBuscap on üks vanimaid saite tööstuses. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Buscap on üks vanimaid saite tööstuses. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Buscap on Brasiilia üks vanimaid pakkumiste võrdlussaite ja kuulub praegu samasse rühma, mis kontrollib ka Zoomi. Pealeht on selles loendis üks lihtsamaid ja näitab ka väikeste jaemüüjate hindu, isegi tundmatuid. Sellel platvormil on lisaks veebile ka rakendused Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks.

Selle põhifunktsioon on hinnahoiatus, mis teavitab kasutajat, kui antud toote väärtus on jõudnud soovitud tasemeni, ja hinnaajalugu, mis näitab, kuidas pakkumine teatud aja jooksul varieerub. Mõlemad tööriistad on väga olulised, et musta reede ajal reaalseid tutvustusi kontrollida.

Zoom on arvestatud Musta reede 2019 alguseni. Foto: Marvin Costa / TechTudoZoom on arvestatud Musta reede 2019 alguseni. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Zoom on arvestatud Musta reede 2019 alguseni. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kui suum tehti, oli sellel sarnane ettepanek Buscapi ja Bondfaroga, mis olid selle aja segmendi kõige populaarsemad saidid. Selles mudelis on esitatud erinev mudel, tuues välja ainult suurte jaemüüjate pakkumised, mis on väga usaldusväärsed. Musta reede jaoks on veebisaidi avalehel loendur taimer tänaseni alles jäänud päevade jaoks ja video, kus on näpunäiteid sündmuse kohta ja kuidas kasutada teenuse hinnahoiatust, mis sarnaneb Buscapile. See tööriist on saadaval ka rakendustena Androidi ja iPhone'i telefonidele.

Lisaks pakkumisele ise investeerib Zoom ka artiklitesse, mis selgitavad tehnoloogiat ja aitavad tarbijatel tooteid valida, tavaliselt loendiga, mis näitab, millised tooted on kategooria parimad, näiteks telerid, külmkapid ja sülearvutid.

JCotei kihlveod mobiilirakenduses Foto: Caroline Parreiras / TechTudoJCotei kihlveod mobiilirakenduses Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

JCotei kihlveod mobiilirakenduses Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

JCotei on hinnavõrdlussait, mille koduleht on esile tõstetud mitme tutvustusega, sealhulgas mööbel ja seadmed, näiteks ahjud ja ventilaatorid. Lisaks madalate hindade rõhuasetusele on sellel platvormil ka mitme registreeritud kaupluse kuulutused.

Musta reede huviliste abistamiseks teevad hülged tegeliku allahindluse pitsereid, mis peaksid ilmuma toodetel, millel on tegelikult soodushind. JCoteil on olemas ka rakendused Androidi ja iPhone'i jaoks.

Bondfaro jätkab foto lihtsusega: Reproduo / Pedro CardosoBondfaro jätkab foto lihtsusega: Reproduo / Pedro Cardoso

Bondfaro jätkab foto lihtsusega: Reproduo / Pedro Cardoso

Koos Buscapiga oli Bondfaro üks esimesi selleks loodud saite. Ehkki see täidab oma funktsiooni ka tänapäeval, on leht endiselt lihtne ega kanna hooajalisi sündmusi nagu tema konkurendid. Teisest küljest pakub see ka tehnilisi andmelehti ja hindade ajalugu. Lisaks avaneb koduleht tootega, mida kasutaja kõige rohkem otsib.

Baixou pakub foto brauseri pistikprogrammi: Reproduo / Pedro CardosoBaixou pakub foto brauseri pistikprogrammi: Reproduo / Pedro Cardoso

Baixou pakub foto brauseri pistikprogrammi: Reproduo / Pedro Cardoso

O Laadige alla veebisait, mis pakub uuritavale tootele sooduskuponge, olgu see siis elektroonika, parfüümid, rõivad või muud saadaolevad kategooriad. Tegeliku hinnaalandusega koos pakub see teenus Chrome'i pistikprogrammi nimega Allalaaditud nüüd, mis kontrollib seda automaatselt.

Google Shopping panustab minimalistlikule välimusele Foto: Reproduo / Pedro CardosoGoogle Shopping panustab minimalistlikule välimusele Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Google Shopping panustab minimalistlikule välimusele Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Google'il on ka oma hinnavõrdlustööriist, mis näitab uuritava toote parimaid pakkumisi. Liides on minimalistlik ja pakub suurt hulka filtreid otsingu kitsendamiseks.

Nagu ka teistel pakkumissaitidel, näitab Google Shopping, millistes poodides on tooteid, kummaski hinnad, kuid tõstab esile madalaima väärtusega poode. Samuti on võimalik lugeda üldist elektroonilist tehnilist lehte ja vaadata mitmesuguseid versioone fotodel, kui need on olemas.

Promobitil on siin loetletutest kõige reostunum avaekraan. Foto: Reproduo / Pedro CardosoPromobitil on siin loetletutest kõige reostunum avaekraan. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Promobitil on siin loetletutest kõige reostunum avaekraan. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Promobit pakub teistsugust vaatenurka, kuna pakub ainult parimaid pakkumisi, mis leiate Brasiilia mis tahes virtuaalsest kauplusest, sõltumata kaubast, nii füüsilist kui ka digitaalset. Kõik kampaaniad registreerivad kasutajad ise ja veebisaidi märgitud inimesed kontrollivad neid. Samad funktsioonid on ka Androidi ja iPhone'i rakendustel.

Selle veebisaidi avaleht on mahukas pakkumiste kataloog, näiteks ajalehtede lisad. Promobit töötab ka sooduskupongide ja sooviloenditega, mis annavad teile teada, kui kasutaja valitud tootel on kehtiv pakkumine.

Pelandol on fototermomeeter, mis pakub: Raquel Freire / TechTudoPelandol on fototermomeeter, mis pakub: Raquel Freire / TechTudo

Pelandol on fototermomeeter, mis pakub: Raquel Freire / TechTudo

Pelandol on Promobitiga sarnane ettepanek, kuid põhimõttelise erinevusega: tal on termomeeter, mis näitab kõige eelistatavamat pakkumist, mis on kõige kuumem. See on viis, kuidas kogukond ise osaleb ja näitab, millised hinnad on seda väärt. See teenus pakub ka rakendusi mobiilplatvormidele.

Milline on kõige ajakohasem kupongi sait musta reede 2019 jaoks? Vaadake TechTudo foorumit.

Must reede 2019: veebisait aitab teil leida mitmesuguseid tooteid tasuta kohaletoimetamiseks

Must reede 2019: veebisait aitab teil leida mitmesuguseid tooteid tasuta kohaletoimetamiseks