contador gratis Saltar al contenido

Hirmutav Androidi rakendus – tume labürint

Hirmutav Androidi rakendus - tume labürint

Kui keskendume ühele tegevusele, oleme haavatavad, sest kogu meie tähelepanu on suunatud lõpliku eesmärgi saavutamisele. Ja see on moto Tenebrous labürint – see rakendus on mõeldud klassikalise versiooni jaoks klassikalisest kurjuse labürindi või eksortsisti labürindi jaoks ning on võrgu kaudu hirmutanud paljusid inimesi. Peate mõtlema, mis selles mängus nii huvitavat on, eks? See sobib suurepäraselt trikkide mängimiseks ja sõprade hirmutamiseks!

Kuidas see töötab?

Rakenduse idee toimib mänguna, mille eesmärk on suunata sinine punkt ja läbida labürint, seina puudutamata ja sõrme ekraanilt eemaldamata. Kanaliseerimise käik ja hetkel mäng nõuab äärmist keskendumist mängijatelt, kes ei saa seina enam puudutada, ja inimestelt, kes elavad lõbu pärast. Seina, POW! Puudutades ilmub ekraanile pilt The Exorcisti tüdrukust. hirmul niimoodi.

Tenebrous labürindi rakendus Androidile esitleb funktsioone, mis muudavad naljad veelgi huvitavamaks, sest asjaolu, et kasutaja ei saa sõrme ekraanilt maha võtta, eeldab, et ta on 100% keskendunud sellele, mida ta teeb. (Ok, see funktsioon pole nii diktaatorlik, mängijad võivad isegi sõrme ekraanilt vabastada, kuid naasevad marsruudi algusesse.)

Näpunäited

Lisaks on kaks või kolm näpunäidet peletava näpunäidet: seadme helitugevus peab olema maksimaalselt sisse lülitatud või kasutab ohver kõrvaklappe. Teine trikk on see, et panna inimene enne raja viimast osa jõudmist vähemalt kolm korda viga tegema, sest see õhutab mängijat tahtma lõppu jõuda palju suurema sooviga. Nagu poiss allolevas videos:

Tähelepanu!

Tenebrous labürint on rakendus, mis võib peavalu tekitada ka nutitelefonide omanikele, kes kasutavad seda rakendust sõprade ja perekonna hirmutamiseks. Ohvrid hävitasid paljud kiusajad. Siin on kolm näidet näitest:

Lasin oma sõbral seda mängu mängida, ta istus basseini ääres ja ta viskas mu telefoni basseini. Ma arvan, et need on viimased sõnad, mis ma temaga koos kirjutasin: '(

Täiuslik, kõige paremini tehtud, on häbi, et inimesed pillasid telefoni.

Väga hea, aga mul hakkasid mobiiltelefonid peaaegu otsa saama … nad pistsid selle maha, aga ma soovitan seda.

Kui on aeg kedagi hirmutada, kasutage tervet mõistust, ärge proovige seda teha inimesega, kes on äsja südameoperatsioonilt välja tulnud!

Lae alla nüüd

Rakendus ja kõik selle funktsioonid on tasuta. Rakenduse Dark Labyrinth allalaadimiseks Androidile klõpsake järgmisel lingil:

laadige alla õhuke labürint

(tagsToTranslate) Tume labürint (t) hirmutav rakendus (t) Androidi rakendus (t) saab aru