Hobi: Meil ​​on 5 piletit IT-karjäärivõimaluste otsimiseks Landing Festivalil

Hobi: Meil ​​on 5 piletit IT-karjäärivõimaluste otsimiseks Landing Festivalil

(See võistlus on suletud)

Landing Festivali 2018. aasta väljaanne algab täna kell 17 ja kestab 30. juunini Lissabonis. Osalevate ettevõtete hulka kuuluvad teiste seas Volkswagen, Bosch, Deloitte, Sky, Natixis, kuid Mohammad Shokoohi-Yekta ja Harold Jarche juuresolekul oli esinejaid ka asjakohastest ettevõtetest, näiteks Apple ja Jarche Consulting.

Päevakavaga saab tutvuda veebis ja see hõlmab tehnoloogia, tuleviku ja karjääri segmentides peetavaid loenguid, kus läbivad teadmised olemasolevast tehnoloogiast ja huvitavatest projektidest, aga ka uuendusliku tehnoloogia, alates plokiahelast kuni küborgini.

Selles ruumis on ka näituseala, kus saavad tehnoloogiaspetsialistid suhelda riigi ja rahvusvaheliste turgude parimate tehnoloogiaettevõtete tehnoloogiameeskondadega, töötubade, spetsialistide sessioonide, meelelahutuse ja pardal olevate pidudega.

SAPO TEK on selle algatuse meediapartner ja tal on 5 Premiumi piletit pakkumisega väärtusega 80 eurot tükk. Pass annab juurdepääsu paneelidele, näitustele ja meelelahutusele, spetsiaalsetele einetele ja seanssidele, aga ka paatide töötubadele ja pidudele. Mängus Uruguay vastu on veel aega rahvusmeeskonda toetada.

Võitmiseks peate tellima igapäevase ja iganädalase SAPO TEK infolehe ning saatma e-kirjaga tellimuse kinnituse ja lingi meie maandumisfestivali kohta avaldatud uudiste kohta. [email protected] Viis esimest nõuete täitmist saavad piletile pääsemiseks koodi.