Hobid: WE / Code Women Editioni jaoks pakume kahte sissekannet

Väljaandes WE / Code Women esitati väljakutse ainult naissoost vaatajaskonnale, täpsemalt 100 naisele, kes olid huvitatud tehnikamaailmast lähemalt õppima.

Üritust korraldab Ironhack ja see põhineb ühepäevase intensiivse kursuse mudelil, mis ümbritseb programmeerimisbaasi, nimelt keeltes ja ressurssides nagu HTML, CSS või JavaScript.

WE / Code Women Editioni koolitus toimub järgmisel laupäeval, 23. veebruaril ajavahemikus 9:30 kuni 20:00 Lissaboni katoliku ülikoolis ja sellel on 100 kohta. Registreerimistasu 7 €.

Koolituspäeva lõpus on eksam ja kolme parema tulemuse omanikul on koolis õigus saada kogu kursuse läbimiseks stipendium (väärtusega 6000 eurot). See tegevuskoolitus kestab ĂĽheksa nädalat, mille lõpus on a töönädal kus ettevõtted osalevad Google’is, Mercedeses, Visa’is, Cabify’is jne.

SAPO TEK pakub võistlusele kahte piletit. Võidukõlblikkuse saavutamiseks peate vastama kahele tingimusele: tellige meie uudiskiri ja veenke meid oma originaalsusega (või siirusega), täitke lause “Ma tahan õppida programmeerima, sest …”. Liituge uudiskirja tellimuse kinnituse ja täislausega sama e-kirjaga ja saatke aadressile [email protected] kuni kolmapäeva, 20. veebruari 2019 kell 16.30.

Ăśksikud kirjed seostatakse “kliendiga” kahe fraasiga, mida TEK-i meeskond peab kõige originaalsemaks. Edu.