contador gratis Saltar al contenido

Hoiatus! Suitsetamine võib tappa … teie Maci

Hoiatus! Suitsetamine võib tappa ... teie Maci

Kui see on tervise / muutuste koht, peaksime rääkima suitsetamise põhjustatud tavalistest haigustest. Kuid teie, suitsetaja, peate sellest kõigest palju teadma. Mida te ei tea, et selle ravimi suitsetamine võib rikkuda ka teie Maci garantiid.

Apple uurib sigarette oma ülikoolilinnas Cupertinos

Eile avaldatud jutu järgi TarbijaApple keelab suitsetaja Maci parandamise, väites, et see on ohtlik passiivne suits mitte ainult arvuti enda jaoks, vaid ka spetsialistide jaoks, kes töötavad haisevate masinatega. See juhtum suunati isegi Steve Jobsile, kes hoidis selgelt oma positsiooni.

Apple'i riistvara garantiidokumentide kohaselt:

See garantii ei kehti: a) kulutatavatele komponentidele, näiteks akudele, välja arvatud juhul, kui kahju on tekkinud materjali- või tootmisvigade tõttu; B) kosmeetilised kahjustused, sealhulgas, kuid mitte ainult, kriimustused, mõlgid ja purustatud ukseplastika; c) kahjud, mis on põhjustatud kasutamisest muude kui Apple'i toodetega; D) kahju, mille on põhjustanud õnnetus, väärkasutamine, väärkasutamine, üleujutus, tulekahju, maavärin või muud välised põhjused; e) kahju, mis on põhjustatud toote kasutamisest, mis rikub Apple'i kirjeldatud lubatud või kavandatud kasutust; f) kahju, mille on põhjustanud teenused (sealhulgas versiooniuuendused ja -laiendused), mida osutab keegi muu kui Apple'i esindaja või Apple'i volitatud teenusepakkuja; g) tooted või osad, mida on muudetud funktsionaalsuse või mahu muutmiseks ilma Apple'i kirjaliku loata; või h) kui Apple'i seerianumber on kustutatud või muudetud.

Apple'i jaoks on sigaretid "bioloogiline oht" ja seetõttu on need loetletud ja üksikasjalikult loetletud kaupades, mis võivad rikkuda teie tootegarantiid. Ja ma ütlen veel: mitte ainult tavapärane garantii, vaid isegi laiendatud AppleCare'i plaan.

, kes varrukatele riideid kingib … Apple, kes on kuulus oma suitsetamisvastase poliitika poolest, registreeris ülaloleva foto see inimene, kes kirjutas teile Cupertinos asuvas ettevõtte ülikoolilinnakus ega nõustunud kuidagi sellega, et tema töötajad olid suitsetajad. Kui teil on iPhone, teadke, et see võib teid aidata.

Siin on näpunäide: kui hoolite rohkem oma Macist kui oma tervisest, siis hoidke sellest enne mängu löömist sellest eemale.