Hoidke end rahvusvahelise kosmosejaamas toimuvaga kursis rakenduse - Androidi kaudu

Hoidke end rahvusvahelise kosmosejaamas toimuvaga kursis rakenduse – Androidi kaudu

Neile, kellele meeldib NASA rahvusvahelise kosmosejaama missioonil osaleda otsesündmustel, on rakendus ISS Live Now ideaalne, et mitte midagi maha jätta. Lisaks ülekandele reaalajas, otse filmitud ISS-ist, saab rakendus saadaolevate kaartide kaudu jälgida oma orbiiti ja teada, kus maa peal see kulgeb. Kas soovite teada ISS-i interjööri? Siis saate vaadata pardal olevate astronautide giidiga ekskursiooni.

Lisaks pääseb juurde kosmosejaama sisse ja väljapoole paigaldatud kaamerate komplektile. Kui teil veab, saate jälgida isegi pardal olnud astronautide tööd või spetsiaalset intervjuud. See rakendus sisaldab NASA TV-d ja NASA telemeediat koos mitmesuguse sisu ja kosmosemissiooniprogrammidega, samuti uuringute aruandeid ja kosmosega seotud probleeme.

Samuti on võimalik jälgida raketi- ja satelliidiheitmeid ning iga kord, kui rakendusse sisenete, teavitab tabel teid kohese sündmuse toimumisest. Näiteks 20. mail saadetakse Jaapanist teine ​​JAXA rakett, millele järgneb sihtkohta jõudmisel 25 raketti. Kuid silm tuleb 27. oktoobril, kui kosmosel 9 käivitatakse SpaceX Crew Dragon, sest see on viimane mehitatud test, millega käivitatakse NASA kommertsprogramm.

Rakenduses on palju asju, mida saate tasuta alla laadida iOS- ja Androidi versioonides.