Hoidke rahakotti: Steami 2016. aasta pĂĽhade tutvustused on alanud

Hoidke rahakotti, Steam Summer Sale 2016 algab 12 717 nimega, pakkudes kuni 75%. See kampaania kestab 4. juulini.

aur-suvi-mĂĽĂĽk

SEE Aur on arvuti jaoks mõeldud digitaalne mänguplatvorm, mis on väga edukas, kuna sellel on väga konkurentsivõimelised hinnad ja mis suudab endiselt läbi viia kampaaniaid, mis praktiliselt varastavad meie rahakotte.

SEE Steam suvemüükvõi Steam Holiday Promotion 2016, nagu seda siin nimetatakse, alates sellest neljapäevast (23) ja kestab kuni 4. juulini, pakkudes 12 717 tiitlit. Õigesti, kaksteist tuhat mängu pakutakse.

Kui te ei tea, kuidas see reklaam toimib, läheb see järgmiselt:

Lisaks naljadele saate osta mänge hinnaga 10,00 R $ ja hankida kuulsaid tiitleid, näiteks mängude frantsiise Assassins Creed üles minnes Allahindlus 75%! See reklaam on mõeldud ainult tugevatele inimestele, nii et hoidke oma rahakotist kinni, kui te ei soovi oma kaardilimiiti näha või kui PayPal kaob mõne sekundiga.

Tutvuge mõne müügil oleva pealkirjaga:

Mängud alla 10 dollari eest 2016. aasta Steami suvemüügil

Steam Summer Sale 2016 - mängud alla R $ 10

Pealkirjade hulgas, mida saate osta 10 R $ eest, on palgapäev 2, portaal 2, Mirror’s Edge, Outlast, Left 4 Dead, Mass Effect, Battleblock Theatre, kõik odavamad kui 1kg seemet.

Kõigi kampaaniate kontrollimiseks minge poodi Aur, kuid palun teadke, et me ei vastuta, kui ostate kõik 12 000 müüdud mängu.