HomePod on saadaval alates 9. veebruarist, kuid ilma teatavate funktsioonideta

Apple’i esimene nutikas kolonn jõuab turule veebruari alguses. Põhja-Ameerika tehnoloogiaettepanekute, mis konkureerivad Echo ja Home liinidega, vastavalt Amazonist ja Google’ilt, hinnaks on 349 dollarit ning eeltellimused on USA, Suurbritannia ja Austraalia kasutajatele avatud 26. jaanuarist. Rohkem riike saab seadmetele juurdepääsu alates kevadest.

HomePod: lõppude lõpuks on Apple’il ka koduabi veerg

krediit: Tech

“Data-title =” HomePod: siiski on Apple’il ka koduabiveerg – HomePod on saadaval alates 9. veebruarist, kuid ilma teatavate funktsioonideta – SAPO Tech “> HomePod: lõppude lõpuks on Apple'il ka koduabi veerg krediit: Tech

Pange tähele, et HomePod integreerib Sirit ja toimib ka kohaliku IoT-seadme ökosüsteemi juhtpaneelina. Nagu teisedki selle segmendi seadmed, saab ka kõlar häälkäsklusi kuulata ja neile vastata.

Lisaks on Apple rõhutanud ka sünkroonimist HomePodi ja selle voogedastusteenuse vahel, mis pakub kasutajatele piiramatut juurdepääsu enam kui 45 miljoni looga raamatukogule. Konkursi peamiste ettepanekute valguses tõstis Cupertino hiiglane esile selle loomingu ülimat helikvaliteeti.

tek homepod “data-title =” tek homepod – HomePod on saadaval alates 9. veebruarist, kuid teatavate funktsioonideta pole teada – SAPO Tek “> kodupood

Veerud on välja töötatud alates 2012. aastast ja on läbi elanud raskeid aegu pärast seda, kui Apple oli sunnitud novembrist veebruarini oma käivitamist edasi lükkama. Kuid isegi täiendava ajaperioodi korral ei suuda kaubamärgid pakkuda kasutajatele kahte juba väljakuulutatud põhifunktsiooni: automaatne paaristamine ühte ruumi seatud üksuste vahel ja automaatne sidumine kõigi majaümbruse HomePodide vahel. See süsteem, mis võimaldab suhelda ja sujuvalt töötada mitme sama üksuse vahel, saabub hiljem sel aastal, kuid täpset kuupäeva pole Apple veel avaldanud.