HomePodi "pettumust valmistav" jõudlus paneb Apple kaaluma odavamat mudelit

HomePodi "pettumust valmistav" jõudlus paneb Apple kaaluma odavamat mudelit

Just eile kommenteerisime siin Apple'i mitte liiga heade müügivõimaluste kohta HomePod nad on väga nõrgad ja heitunud. Seejärel tulid mitmed sõidukid teavet eitama, tsiteerides tarneahela andmeid, mis pani kõik kahtlema kõlarite jõudluse tõesuses.

Noh, meil pole sellele küsimusele ikka veel lõplikku vastust, kuid kui võtta arvesse meie vana sõbra hiljutist märkust Ming-Chi Kuo, KGI Securitiesilt, tundub, et HomePod pole kõige paremas seisukorras ja Apple peab selle stsenaariumi pöörde loomiseks minema.

HomePod valge ja hall ruum (autor MacMagazine)

Analüütikud ennustavad, et Apple saadab vahel 2 ja 2,5 miljonit HomePodi üksused kogu aasta vältel, esialgse surve tõttu saadeti esimesel müügikuul umbes 1 miljon neist eksemplaridest. See arv jääb kaugelt alla nende analüütikute hinnangutele, kes proovivad toote jõudlust enne turuletoomist hinnata: üldine konsensus on, et Apple müüb kogu 2018. aasta jooksul 7–10 miljonit HomePodi ühikut.

Nagu Kuo ütles, on selline jõudlus ootustest kaugelt madalam ja seda motiveerib oluline tegur: hind. Analüütikud väidavad, et isegi suurepärase helikvaliteedi korral tõrjub kõlarite ostuhind potentsiaalsed tarbijad, kes ei näe tootes positiivset kulude ja tulude suhet. A SiriNäiteks pakub see "ebaatraktiivset" kasutajakogemust palju halvemini kui konkurendid nagu Google Assistent ja Amazon Alexa ning ei toimi atraktsioonina, lisas Kuo.

Väidetava pettumuse tõttu tegid analüütikud ka ettepaneku, et Apple kaaluks tootmise võimalust HomePodi odavam versioon, täpsustamata toote või selle tegeliku võimaluse realiseerimise üksikasju. Kuo lisas aga, et isegi kõlari "odava hinnaga" versioon (tsitaadis, kuna me kõik teame, et "odav" on Apple'ile tundmatu väljend) aitab müüki vaid lühikese aja jooksul; kui Apple soovib tõesti HomePodile natukenegi puutuda, peab ta investeerima oma funktsioonide, näiteks Siri, parandamisse ja rohkemate keelte toetamisse.

Ja a: varakult on võimalik kindlaks teha HomePodi edu või ebaõnnestumine või on signaal piisavalt selge?

iClarified kaudu