Honda katsetab elektrisõiduki eemaldatava aku teostatavust

Honda teeb Panasonicuga koostööd, et alustada testimisetappi, mis testib sel aastal CES-is Las Vegases esitletud eemaldatavaid patareisid. Patareisid katsetatakse Indoneesias, kus neid kasutatakse mitmesuguste sõidukite käitamiseks. Mootorratas on aga sõiduk, millele ettevõte suuremat tähelepanu pöörab.

Indoneesia on maailma suuruselt kolmas mootorrattaturg India ja Hiina taga ning kohalikud omavalitsused on nende sõidukite keskkonnamõju vähendamiseks välja töötanud ja rakendanud mitmeid meetmeid, mille kasutamine on viimase kümnendi jooksul hüppeliselt kasvanud. Üks lahendustest on seotud elektrimootorite väljatöötamisega, mis muudab riigi üheks kõige olulisemaks etapiks selle testi läbiviimisel.

honda tek “data-title =” tek honda – Honda katsetab elektrisõiduki eemaldatava aku otstarbekust – SAPO Tek “> Honda Tech

Selle projektiga kavatseb Honda näidata, et elektrisõidukid ei pea juhtidele alluma nende kasutamisega sageli seotud probleemidele, nagu kehv autonoomia ja laadimisajad. Selleks paigaldatakse kümneid laadimisjaamu, milles korraga laetakse mitu akut, mis on saadaval juhtidele, kes peavad oma mootorratta aku uue, 100% laetud, vastu välja vahetama.

Testimine algab selle aasta detsembris ja projekti edu võib tähendada uue ajastu algust elektrilise liikuvuse valdkonnas, kuna eemaldatavate patareide elujõulisus võib kõrvaldada paljud tööstusega seotud probleemid.