Honor 30 Pro + võtab DxOMarki edetabelis P40 Pro taga teise koha

Märtsi lõpus, kui Huawei P40 Pro turule toodi, pani DxOMark selle proovile ja pidas seda fotograafia uueks kuningaks. See kaamera- ja nutitelefonifotode kvaliteedile spetsialiseerunud ettevõte on iPhone 11, Xiaomi Mi 10 Pro ja Oppo Find X2 Pro edestanud. Ehkki Huawei mudel püsib edetabeli tipus, on uus number 2: midagi muud kui teie “vend” Honor 30 Pro +.

Kuna Honor kuulub Huawile, jagatakse palju tehnoloogiat ning mõnikord katsetatakse Honori toodetes kõigepealt uusi komponente ja tehnoloogiat. Honor 30 Pro + -l on P40 Pro-l mitu komponenti, sealhulgas 50 MP sensor, isegi ilma optilise pildistabilisaatorita. Selle 125 mm periskoopiline objektiiv on 8 MP, mitte P40 Pro 12 MP ekvivalent. Spetsialistid toovad aga esile 16-nurga ultralainurkeanduri, mis erineb väga Huawei mudelist. See mudel on varustatud ka Kirin 990 protsessoriga.

Selle asemel, et kasutada Time-of-flight kaamerat, mida kasutatakse pildi sügavuse mõõtmiseks, samuti värvisensorit, kasutab Honor 30 Pro + töötlemisel algoritmi. DxOMark ütleb ka, et tehisintellekt ühendab RAW-s mitu kaadrit, et kujutisi paremini renderdada, vähendada müra ja suurendada nende dünaamilist ulatust. See süsteem kehtib nii kolme kaamera kui ka bokeh-režiimi ja suumi kasutamise kohta.

Honor 30 Pro + on kolmekordse kaamerasüsteemiga, millel on 50 MP põhilääts, 16 MP ülilainurk ja 8 MP teleobjektiiv. Võrdlusuuringute spetsialistide sõnul suudab uus nutitelefon salvestada 4K videoid, eraldusvõimega 2160p kuni 60 FPS. See test viidi läbi Euroopa versiooniga, kuid püsivaraga, mis pole veel avalik, on see saadaval alles järgmise aasta mais.

Konto lõpetamiseks määras DxOMark fotole 136 punkti, tõstes esile suumi ja autofookuse; ja 104 punkti videole, parimad autofookuse ja pildi stabiliseerimise osas. Kokku saavutas see 125 punkti, mida peetakse nutitelefonide kaamerate edetabelis paremuselt teiseks.

Tek Honor 30 Pro + “data-title =” tek Honor 30 Pro + – Honor 30 Pro + võtab DxOMarki edetabelis teise koha P40 Pro taga – SAPO Tek “> Honor tech 30 Pro +