Honor 9X kuulutati välja hüpikkaamera ja tipptasemel protsessoriga

Honor avaldas äsja 9X ja 9X Pro, kaks uut nutitelefonide mudelit. Nutitelefon paistab silma oma täiesti tasuta ekraani poolest, mis osutab esikaamerale hüpikaknasüsteemi, mis on varustatud automaatse kukkumistuvastuse mehhanismiga, mis juhtumi korral tagasi tõmbub, teatab Gizchina.

Komplektil on risttekstuur, mis tõstab esile mudeli tähe „X” ja millel on huvitav gradient, vahelduvates toonides punase (tulepunane), lilla (kummituslilla), sinise (tumesinine) ja musta (võluv must öö) vahel). Nutitelefonil on samal toitenupul biomeetriline sõrmejäljeandur, kuid tootja väidab, et see on kiirem ja täpsem kui ekraanile ise sisestatud lahendused.

Mis puutub riistvarasse, siis Honor 9X on varustatud Huawei 7nm Kirin 810 kiibiga, mis võimaldab sellel sobida teiste Snapdragon 855-ga varustatud seadmetega. Samuti on sellel 8 GB RAM ja 256 GB salvestusruumi. Aku maht on 4000 mAh. Tootjad panustavad vedelikjahutussüsteemidele, eriti Pro versioonis.

Uue seadme kahe versiooni peamine erinevus näib olevat kaamerates. Honor 9X-l on topeltkaamera 48 MP põhianduriga ja 2 MP sekundaarse anduriga. Pro versioonil on kolm kaamerat, lisades super 8 MP nurga. EsikĂĽljel on hĂĽpikkaamera 16 MP. Ettevõte tõstab esile oma kaameratarkvara algoritmi öiste piltide jäädvustamiseks. Bränd tutvustab stabiliseerimissĂĽsteemi, mida ta nimetab “AI Video stabilization” -iks, mis on võimeline pildistama ja videoid salvestama pimedamates tingimustes, mida toetab tehnoloogia AIS Handheld Super Night View 2.0.

Aupresident Zhao Ming rõhutas, et uute seadmete hind on nende segmendis väga konkurentsivõimeline. 8/128 GB suurune Honor 9X Pro tuleb turule hinnaga 320 dollarit ja 8/256 GB versioon maksab 349 dollarit. Selle versiooni eelmüük algas 30. juulil ja jõudis poodidesse Hiina turul 9. augustil.

Tavaversioon, Honor 9X on saadaval kolmes versioonis: 4/64 GB 203 dollariga, 6/64 GB 232 dollariga ja 6/128 GB 276 dollariga. Ettemaks on võimalik alates tänasest, saabudes poodidesse 30. juulil.