contador gratis Saltar al contenido

Honor Band 5i sisenes turule laadimiseks USB-A pistikuga

Honor Band 5i sisenes turule laadimiseks USB-A pistikuga

A Lugupidamisega teatas Honor Band 5i, teie fitness-käevõru uus versioon ilma paljude disainimuudatusteta ja pisut madalama väärtusega. Suur uudsus on inimese kohalolek Tüüpi USB-pistik laadimiseks – see tähendab hüvasti adapter või spetsiaalne kaabel.

Honor Band 5i-l on 0,96-tolline TFT-puutetundlik ekraan, eraldusvõimega 160 x 80 pikslit, mis kuvab teatiste jaoks kuni 30 tähemärki (seal on ka käivitusnupp). Aku 91mAh ja peab midagi tagama umbes seitse kuni üheksa päeva kasutamist, sõltuvalt sellest, kuidas kasutaja seda kasutab. Teoreetiliselt kulub 100% tasu saamiseks umbes poolteist tundi.

Ühenduvuse kohta toetab see Bluetooth 4.2 ja võimaldab sünkroonimist mis tahes seadmega Android 4.4 või iOS 9.0 või kõrgem. Ja muidugi oleme kommenteerinud USB-A pistikut.

Analüüs

Mudel sisaldab ka uut andurit vere hapniku mõõtmiseks

Funktsioonide osas kannab see käepael kõiki juba kasutatavaid treeningu jälgimise meetodeid Aumäng 5. SpO2 andur veres hapniku taseme kontrollimiseks ja pulsisageduse mõõtmise võimalus säilib, ja ta on veekindel kuni 50 meetrit. Samuti on kohal kohandatud näod.

Saadaval on käevõrud alates 1. novembrist värvitoonis Must, roosa / korall ja "roheline oliiv". Kohapeal VMall, see maksab CNY159, mis teisendati umbes 22 dollariks (või 90 dollariks).

Via: GSMArena. (TagsToTranslate) au (t) aukiriba (t) aukiriba 5i (t) usb-a (t) fitness-käevõru (t) huawei (t) huawei au (t) nutikas käevõru (t) riba 5i (t) nutiriba