Horizon Chase, kaasaegne Top Gear, jõuab Androidi!

Kõik, kes on üle 30 aasta vanad, nagu mina, mäletavad Top Geari mängu suure kiindumusega. Absoluutne hitt 90ndatel, Super Nintendo konsoolil. Brasiilia arendaja Aquiris Game Studio SA andis eile välja Top Geari klooni mängu Horizon Chaze, mis graafiliselt renoveeriti vastavalt praegustele standarditele. Sellel on juba iOS-i ja PlayStation 4 versioonid ning nüüd tuleb see Androidile.

Mõlemal platvormil, nii iOS-is kui ka Playstation 4-s, on mäng väga edukas ja tagab tundide kaupa mängimist nostalgia jaoks. Algusest peale lubati mängu Androidile, kuid alles eile jõudis see lõpuks Play poodi. Mis kõige parem – saate seda testida, sest see on kuni viienda rajani tasuta.

Google Play mängu kirjelduses öeldakse, et see on 16-bitise graafikaga “uuesti leiutatud” pealkiri, mis kuulub loendisse koos põhjustega, mida kasutajad saavad alla laadida. Sealt võime lisada ka klassikalise Arcade’i mängimise, Barry Leitchi (Top Geari originaalse loo helilooja) laulud, mitmikmängu mängud, 21 lukustamatut autot, võimalikud autode täiendused, 8 trofeed, 32 linna, 73 rada, ilmastikutingimused erinevad ja 7 juhtimisreĹľiimi (sealhulgas MFi mängupult).

Kahtlemata on see mäng, mis võtab mitu tundi. Kohe alguses, kui algas Top Geari moderniseeritud muusika, tulid meelde mälestused. Lugege lihtsalt Play poe kommentaare ja vaadake, kuidas kasutajad mängu kiidavad.

Nagu eespool öeldud, on Horizon Chase Androidile tasuta, kuid tasuta versioon piirdub 5 lauluga. Pärast seda peate kogu mängu vabastamiseks maksma 2,99 USD. Need hinnad on muide samad, mis iOS-i puhul, kuid testimiseks pole ühtegi tasuta versiooni, millel oleks 5 lugu.

Laadige Horizon Chase kohe alla Google Playst. Võtab 189 MB mälu.

Niisiis, kas te tunnete Horizon Chase’i? Kas olete mänginud? Mis on teie mängunipp samas stiilis?