Hotjari abil on lihtsam mõista, mis Interneti-kasutajatele teie saidil kõige rohkem meeldib … ja vastupidi

Selleks, et aidata teil oma saiti kĂĽlastajate nõudmiste järgi kohandada, on olemas Hotjar. Veebiplatvorm pakub diagrammide või “kuumakaartide” kaudu mitmeid oluliste analĂĽĂĽtiliste andmetega aruandeid.

Külastajate käitumise mõistmine on üks teie veebisaidi pakutavatest lahendustest läbi kuumakaartide, kaartide, mis võimaldavad teil visuaalselt analüüsida Interneti-kasutajate klikke ja kerimisi.

Hotjar “data-title =” Hotjar – Hotjariga on lihtsam mõista, mis Interneti-kasutajatele teie saidil kõige rohkem meeldib … ja vastupidi – SAPO Tech ”> Hotjar

Muud Hotjari tööriistad võimaldavad teil hiireklõpsude ja -liigutuste registreerimise abil visualiseerida seda, mida külastajad saidil näevad, ja kuna on oluline teada, mis põhjustab teie platvormilt kõige rohkem väljumisi, seab Hotjar graafikasse parimad võimalused täiustamiseks. Meeldib? Tea, millised lehed ja millises etapis külastajad teie veebiplatvormilt lahkuvad.

Ka oma veebisaidi täiustamise eesmärgil võimaldab see platvorm hinnata külastajate tagasisidet. Selleks pakub Hotjar külastajatele küsimustiku ja tagasisidet veebisaidi kujunduse kohta.

Mis puutub tasudesse, siis see sait pakub ettevõtteid, esindajaid ja tavakodanikke. Saadaval olevate tasuta plaanide korral sõltub väärtus andmemahust, mida soovite platvormi koguda.