HP ajakohastab oma Spectre sĂĽlearvutite sarja kahe uue mudeliga

Selle kõige raamimisel on esmaklassiline disain, mis paistab silma alumiiniumist, sĂĽsinikkiust ja valgest keraamikast, mis moodustavad HP sõnul “maailma kõige õhema puutetundliku sĂĽlearvuti”.

Lisaks tutvustas Põhja-Ameerika ettevõte ka uut Spectre x360. See märkmik järgib sama esteetilist loogikat elegantsi ja minimalismiga, peitliga alumiiniumist korpus ja hõbedane viimistlus.

Tipphetk on aga 13-tolline FHD puutetundlik ekraan, millel on 360º pöörlemistelg.

Selles struktuuris peidab see kuni 16 GB RAM-i, kuni 512 GB PCIe SSD9 sisemälu, kaheksanda põlvkonna neljavärvilist Intel Core i5 või i7 protsessorit ja akut, mis tagab kuni 16,5 tunnise autonoomia.

Spectre x360 funktsioonide hulka kuuluvad sõrmejäljelugeja, HP Wide Vision FHD IR-kaamera seansside algatamiseks näotuvastuse kaudu ja uued privaatsusvõimalused, mis välistavad visuaalse sissetungimise võimaluse ühe nupuvajutusega. võti. Praktikas tähendab see, et ekraan muutub nähtavaks ainult kasutajale.

Olulisem on öelda, et mõlemad arvutid on Portugalis saadaval alates novembrist. HP Spectre 13 maksab 1599 eurot, Spectre x360 aga alghinnaga 1299 eurot.