HP Chromebooki sülearvutite portfell on värskendav tööriistadega, mis on kohandatud töötama pilves

COVID-19 pandeemia tõttu on mõned ettevõtted pidanud kohanema kaugtöö maailmaga, suurendades vajadust varustada töötajad tööriistadega, et nad saaksid oma ülesandeid täita kodus. HP tutvustab uut sülearvutite sarja, mis võtab arvesse kaugtöötajate vajadusi.

Uus Chromebooki sülearvutiportfell lubab ühendada privaatsuse ja jõudluse, kohanedes pilvekesksete tööstiilide tegelikkusega, pakkudes Inteli uusimaid 10. põlvkonna protsessoreid.

Servast servani 13,5-tollise 3: 2 ekraaniga, mis pöörleb 360 kraadi, võimaldab HP Elite c1030 Chromebook Enterprise kaasahaaravat vaatamiskogemust. See seade on mõeldud rakenduste ja videokonverentside vahel intensiivseks multitegumtöötluseks, aktiivse jahutussüsteemiga ja aku kasutusaega kuni 12 tundi. Chromebookid ühilduvad ka Wi-Fi 6 võrkudega.

Seevastu väidab, et HP Pro c640 Chromebook Enterprise on maailma kõige õhem 14-tolline professionaalne sülearvuti. Väliselt on sellel vastupidav alumiiniumist disain ja taustvalgustusega klaviatuur, mis talub kuni 350 ml veekogusid.

Turvalisus on kaugtöötajate jaoks esmatähtis ja see sülearvuti on varustatud füüsilise katikuga privaatsuskaameraga, mis aitab kasutajatel oma privaatsust kaitsta.

Esiletõstetud on ka HP Chromebook Enterprise 14 G6. Varustus on suurema jõudluse pakkumiseks ĂĽmber kujundatud – aku on kuni 13,5 tundi autonoomne ja toetab HP kiirlaadimise funktsioone.

Täiesti uues professionaalses arvutis on ka Intel Celeroni protsessoriga sülearvuti HP mt22 Mobile Thin Client. ThinPro OS lubab kasutajate, seadmete ja ettevõtete andmete mitmekihilist turvalisust koos iseparaneva BIOS-i ja privaatsuskaameraga.

Sellel on ka vastupidav disain ja alumiiniumist šassii, millel on 180-kraadised lamedad hinged. HP mt22 Mobile Thin Client on nüüd saadaval 560 euro eest.

Augustis turule tulnud HP ThinPro Go abil saavad kasutajad USB-porti kaudu arvutisse HP ThinPro OS-i keskkonda käivitada, et saada kiire ja turvaline juurdepääs ärirakendustele ja andmetele.