HP esitleb järgmise põlvkonna VR Reverb G2 prille koos Microsofti ja Valve tihenditega

Koostöös Steami enda, mis tagab Steam VR sertifikaadi, ja Microsoftiga toodetud HP tutvustab oma uut, peamiselt mängude jaoks mõeldud liitreaalsussüsteemi Reverb G2. Peakomplekti üheks funktsiooniks on heli täiustamine, mis võimaldab mitme mängijaga mängude ajal virtuaalses reaalsuses paremat 3D-ruumi, võimaldades heli kaudu vastaseid leida.

Tootja lubab ka pea- ja näopadja reguleerimist käsitsi, mis võimaldab süsteemi kaalu paremini jaotada, pakkudes kasutajatele suuremat mugavust pikemate mängude ajal. Süsteemi eesmärk on pakkuda suurepärast eraldusvõimet ning ühendada ühendatavust Windows Mixed Reality ja SteamVR-ga.

„On aeg, et VR ja HP ​​Reverb G2 pakuksid kvaliteetseid VR-kogemusi, et pakkuda haaravamat mängimist, tõeliselt interaktiivseid kogemusi loovprofessionaalidele, suuremat seotust koostööülesannetega ja kõrgemat säilitamise määra hariduses ja koolitus ”, tuues välja ettevõtted, kes ütlevad, et kõrvaklappe saab lisaks mängudele ka kasutada.

HP viitab VR-tehnoloogia levitamise arengule, kusjuures SteamVR registreeris kuus ligi miljon ühendatud seadet, mis on kolm korda suurem ajavahemik. Ekspertide hinnangul töötab 25–30% töötajatest paar päeva nädalas kodus, seega on vaja tööstusharude ja platvormide vahel paindlikumaid koostöövahendeid.

Tehnilises mõttes pakub HP Reverb G2 kõrge eraldusvõimega LCD-ekraani (2K iga silma jaoks) koos 114-kraadise vaateväljaga, nelja kaameraga jälgimissüsteemi tõhusamaks 1,4-kordse liikumise jäädvustamiseks, väljutusandurit või välist valgusriba. Kolonn asetatakse kõrvast 10 mm kaugusele, hõlbustades selle kinnitamist ja eemaldamist. Mängu ajal saate maski pöörata 90º, ilma et peaksite peakomplekti peast täielikult eemaldama.

Juhtnupud pakuvad seda, mida HP nimetab intuitiivseteks, uuteks nupukonfiguratsioonideks, kuid mis kõige tähtsam – ĂĽhilduvust erinevate rakenduste ja mängudega. Paaristamise hõlbustamiseks saate sĂĽsteemi Bluetoothi ​​kaudu eelnevalt siduda.

Eeldatavasti jõuab HP VR G2 peakomplekt turule sügisel hinnaga 599 eurot + käibemaks.