HP ja veel 33 ettevõtet on Linux Foundationi liikmed

25. veebruaril 2019 toimus Linuxi sihtasutus teatas oma ametlikul veebisaidil uute liikmete lisamisest, julgustamiseks ja koostööks avatud lähtekoodiga projektides.

On Peraki 29 liiget ja 5 ühingu liiget, summeerimine 34 ettevõtet mis on pühendunud avatud lähtekoodiga tehnoloogiaprojektide toetamisele annetuste ja arenduse kaudu, soodustab see tehnoloogia kiirendamist, tugevust ja uut rakendamist.

Vastupidiselt sellele, mida nimigi ütleb, ei vastuta Linuxi sihtasutus mitte ainult Linuxi kerneli, vaid ka teiste projektide eest Hyperledger, Kubernetes, Node.js ja ONAP jne; Tõeline uue tehnoloogia inkubaator, nüüd koos uute liikmetega, võib kasu olla rohkematest projektidest.

Hiiglased, kes panustavad Linuxi ja avatud tehnoloogiasse, kasvavad

2000. aastal asutatud Linuxi sihtasutus on saanud iga päev uusi liikmeid, täna koos rohkem kui 1000 ettevõtet, meil on selliseid tehnoloogiagigante nagu: Google, Intel, Qualcomm, Oracle, Dell, Adobe, Facebook, Toshiba, Toyota, Panasonic, Uber, Ebay, Epic Games, Valve, Globo.com, Lg, Sony, Lenovo, Microsoft ja paljud teised, saavad selle klastri osaks ja uued liikmed, kes saavad pere osaks, on HP, on kuulus oma välisseadmete, märkmike ja printerite poolest.

Tundub, et HP vajab liikmeks saamiseks mõnda aega, arvestades, et teised samas valdkonnas tegutsevad ettevõtted on juba mõnda aega liikmed olnud, kuid tehnoloogiamaailma ĂĽks tuntumaid ettevõtteid sai Microsoft liikmeks alles 2016. aastal, kui selle tegevjuht , Satya Nadella, muutis ettevõtte paradigmat, mida varem Steve Ballmeri sõnade järgi pidas Linux “vähiks”, ja osaleb praegu avatud lähtekoodiga projektides, levitades lisaks oma tarkvara avatud versioone, näiteks PowerShell ja Visual Studio. ĂĽtles avalikult, et ta “armastab Linuxit”, isegi oma levitamise loomine.

Et rohkem ettevõtteid saaksid avatud lähtekoodiga projekte omaks võtta ja et tehnoloogia areneks nutikamalt ja avatumalt.

Millises ettevõttes soovite, et Linux Foundation süüdistaks? Jäta oma Linuxi tulevikuennustused kommentaaridesse.

Kuni järgmise postituseni siin blogis Dioliinuks, Ma ootan sind SÜSTEEMAALT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.