IGRE

HP lõi uue osakonna tarbijatele mõeldud tahvelarvutite jaoks

Aasta pärast puuteplaadi ja WebOS-tahvelarvutitest lahkumist võib HP valmistuda selle ärisegmendi haldamiseks ettevõttes uue divisjoni loomiseks. Uudise edastas Verge, viidates ettevõtte sisemisele e-postile.

Alles eelmisel nädalal kinnitas HP oma pühendumust Windows 8 platvormile, et toetada oma äritahvlite pakkumist, ja astus veel ühe sammu WebOS-i autonoomia suunas, luues ettevõtte Palmilt omandatud tarkvaraplatvormi eesmärkide haldamiseks, mida on hakatud nimetama ettevõtte peamisteks panusteks.

Uue liikuvusdivisjoni nimetab trükkimise ja arvutite eest vastutav isik Todd Bradley, kes ütles, et see haldab tahvelarvutite tarbesegmenti ja “lisasegmente ja -kategooriaid, mis meie arvates võivad pakkuda klientidele eristavat väärtust”, viidates samale saidile.

Uut divisjoni juhib Alberto Torres, kes on liitunud Nokia juhatusega, kus ta vastutab MeeGo operatsioonisĂĽsteemi eest.

Uue liikuvuspiirkonna loomine peaks toimuma septembri alguses, kuid tundub, et see ei muuda esimese Windows 8-ga HP tahvelarvuti turule toomise plaane. Väga “professionaalsete” funktsioonidega jätkub see projekt arvutisĂĽsteemi eest vastutava James Moutoni käes. HP-lt.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH