HP muudab WebOS-i üksuse uueks ettevõtteks

HP otsustas ühendada üksuse WebOS-i, operatsioonisüsteemiga, mille ettevõte omandas sõltumatu ettevõtte Palm nimega Gram. Sisemises märkuses, millele on juurdepääs mitmel veebisaidil, rõhutas HP, et ettevõtte missioon, väärtused ja tegevuskavad jäävad muutmata, teatab C | Net, mis näitab asepresident Martin Risau selle küsimusega saadetud meilisõnumit. .

Samal märkusel palus ettevõte töötajatel uue kaubamärgiga suhelda ja ütles: „Me ei eelda, et see neile üleöö meeldib, kuid me pole enam riistvarabränd. Oleme teistsugune ettevõte, mis keskendub tarkvarale, kasutuskogemusele pilves, inseneritööle ja partnerlusele ”.

Samuti on teada, et HP värbab uue Grami jaoks ressursse ja töötajad ei tohiks olla uue ettevõtte kohta välismaale selgitades liiga laialdased – seda aspekti mainis saadetud märkus, milles Martin Risau soovitab töötajatel selgitada, et ettevõte on endiselt pakkumiste ettevalmistamise salajases staadiumis. uus, kui selle kohta kĂĽsitakse.

Gram asendab WebOSi ĂĽlemaailmset äriĂĽksust – osakonda, kuhu HP kogub Palmi pärandvara. Portatiivsete WebOS-seadmete operatsioonisĂĽsteem, millele ettevõte kavatseb kõik oma seadmed panna, istub siin, kuid lõpuks jääb kõrvale, kuna tööstushuvi pole platvormi vastu huvi tundnud.

Vahepeal saadetakse WebOS tootesse avatud lähtekoodiga. Uue OpenWeb OS 1.0 esimene ametlik versioon ilmub septembris, kuigi beetaversioon on kavas augustis. Aasta jooksul on saanud kättesaadavaks esimesed avatud lähtekoodiga lähenemisviisid, mis aitavad arendajaskonda ette valmistada uutes vormingutes toodete turule toomiseks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira